Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tikov
    Neodolal jsem, když to na mne včera vykouklo (přeci jen mám nahraných pár stovek hodin RO1 a DH), dnes koupil a pocity dost rozporuplné.
    Zvuky zbraní jsou mizerné (porovnávajíc to málo co znám naživo), ale hlášky jsou fajn. Mapy se mi nelíbí (což se mi nelíbily základní mapy ani v původním RO1, prostě mi autorské záměry nesednou, snad bude víc komunitních). Co mne neskutečně síří- zaléhávání autoři prostě nějakým způsobem po...- nejen, že občas kolize terénu s avatarem nedovolí zalehnout, ale v případě rozložení kulometu v lehu (RS) vyšvihne avatara hra o dobrých 10/30 čísel nad povrch, takže to pěkné krytí do kterého jste se plazili najendou není :/. Tanky mi z té jedné bitvy přijdou oproti RO1 nevyužitelné (navíc to vypadá, že je jen málokdo umí ve hře ovládat- dnes jsem seděl jak kachna uprostřed pole a i tak jsem zničil nějakých 6-9 PzKpfw (je zvrhlé, že jsou potřeba na zničení libovolného tanku přesně 3 rány)).
    Graficky je to pěkné, potlačování morálky v RS funguje snad i líp než v DH. Za těch necelých 200 Kč to stojí.
    • Pete.palis
      za chvilku to hodíš za hlavu a budeš se královky bavit...zkus projít workshop, jsou tam docela vychytávky v modech;)
  • lol na steamu to tedka stoji necely 2 eura?? :D
    • Jojo nabízí to nejlevněji co jsem viděl momentálně. Proto jsem to hned šoupnul do košíku *4* .
      Nechápu, že se to vůbec může vývojářům vyplatit za takovou cenu, ale když to koupí hodně lidí (i ty kteří to vlastně nechtějí, ale za tu hubičku to stejně vemou).
      • jn, ja to tedka instaluju, tak sem zvedav jestli poladili tu optimalizaci kdyz to bylo novy tak se to hrozne sekalo, zkousel jsem piratskou verzi teda...
  • Pete.palis
    a doporučuji tenhle koulervoucí Sound mutator na artillery *5*

    https://www.youtube.com/watch?v=Mr-b98g2ahE
  • Tak mě to zlákalo a RO2 jsem koupil. Čekám že dostanu slušně na prdel, prtž jsem vyrůstal na arkádách typu CoD 2 a 4 a BF3. *15*
    • Prvních pár hodin budeš rád, když nepřítele aspoň uvidíš.
      • Jack1947
        Pchf, dejte si ( tedy pokud slozite vycvik, coz ja tehdy nedokazal, nastesti jsem obdrzel pomoc)
        Americas Army jestli tady tuhle ´´hru¸¸ zmaknete tak uz RO2 nebo cokoliv jineho pro vas bude prochazka, ruzovou zahradou i s rajskymi jablicky jako bonus. - Lezel jsem na zemi 1 smrt myslim ze pak to pro mne , tahle hra nadobro skoncila.
    • jindra.veliky
      nj lamak. ja hral dlouho v pc herne cs 1.6 takze kdybych to koupil tak kazdej dostane pres tlamu ze by se bal vubec dotknout mysi *7*

      *5*
      • Já sem zase hrál Quake World Team Fortress když si ještě nebyl ani na světě. Přes co bys dostal ty? *7*
    • Kozy
      Přesně, koupil jsem to během těch letních slev. No pak jsem toho asi hodinu litoval, furt jsem umíral, ale jakmile se do toho dostaneš tak je to vážně super hra.
    • Tahle hra má výhodu, že i když dostáváš fakt kartáč, tak tě to prostě baví a zkoušíš to pořád dokola *4*
  • Tak ještě jednou...v už ted můžete instalovat Project Reality v1.0 pro BF2. S BF2 má společný jen engine. V pátek se budou distribuovat klíče, aby od večera mohli všichni hrát. Dobrá alternativa k RO, ale kvalitnější komunita (i když se ze začátku dá čekat, že přibude spoustu nezkušených nováčků)
  • Kdo by si chtěl po večerech zahrát s Čechy a Slováky, tak se může přidat tu: http://steamcommunity.com/groups/pulnocnijezdci
    • Inquisitor
      Ale je to soukromá skupina pouze na pozvání.
      • Aha sorry,tak to si mě dej do přátel a já tě tam pozvu jestli chceš: můj nick je Gumimeda *1*
        • Inquisitor
          Ok posláno svobodník Halík :)
  • I když mám RO 2 i Rising Storm, jsem rád, že se můžu připojovat na všechny servery bez instalace obou her. Jen je škoda, že mapy doplňují boti, raději bych hrál pouze ze živými hráči, ale je to jen detail. Dnes je na Red Orchestru 75% sleva.
    • Boze dyt je tam spousta plnych serveru, ja se na sve oblibene pomalu nemuzu dostat jak je tam plno hracu.
      • to je ten problém, je tam 5-10 plných serverů bez botů a zbytek (99%) jsou jen boti
    • Trochu víc než detail. OMG boti.
      • neni problém si vyhľadať servery bez botov, tak nevyšilujte *15*
  • A jde se bojovat! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit