Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musite pouzivat XP? Ale jdete. *6*
  • Tikov
    Autor článku se lehce sekl- Mg-38 myslel očividně mg-34
    Osobně mi naopak absence čistě tankových map vyhovuje, jen by to chtělo lehčí stroje. Snad patch s PzIII a T-70 přijde co nejdříve.
    Vyrovnanost zbraní mi přijde dobrá- PPŠ by sice mělo být v této době vybaveno spíše bubnovým zásobníkem, ale vzhledem k té vyrovnanosti, proč ne.
    Trochu mne zklamaly německé magnetické protitankové miny, které jsou ve hře užity jako granáty. Granáty jsou také trochu vadné- zatímco Němci mají útočný vz. 24, tak Sověti obraný F1- v reálu rozdíl, jestli vás granát zabije na 3-5 m/ 200 m- ve hře jsem si rozdílu nevšiml. Asi by bylo šťastnějším řešením vybavit Sověty RGD-33 a u obou typů dát možnost navléknutí obrané košilky.
    • Hairy_Ass
      Zase všechno super-realistické být nemůže, buďme vděční i za to málo, což je v porovnání s konkurencí stále více než dost. *3*
      • Tikov
        já vím, ale přece jen jsem tak nějak očekával aspoň trochu větší efektivnost F1 oproti Sthg24
    • Aj preklep, diky
  • Mě by jen zajímalo, máte někdo problém se střílením vlastních?
    • Ani ne. Na většině serverů je poměrně user friendly nastavení, že se ti nad spolubojovníky objevuje jméno. Pokud hraješ na nějakém "reality" serveru, tak je to vypnuté, ale ani tak s tím není problém (ale občas se stane). Stačí zdravý rozum.
      • Ok, no tak teď ještě počkat měsíc/dva na doladění a mám náhradu za Forgotten Hope 2. A třeba i cena trochu spadne. *4*
  • Tahle hra je zatim pro me nejpeknejsim prekvapenim tohoto roku
  • Je to uzasna hra, sem veteran z jednicky a z tohodle sem uplne nadsenej. 10/10.
    Me zadny bugy nevadej, jediny byl server browser ale ten uz opravili, jinak na gtx580 ve fullhd to jede jak z praku na ultra detaily
  • Idem do toho. Vhladom na to ze musim pouzivat WinXP a tym padom nemozem mat Battlefield 3, tak moje peniazky investujem do tejto gamesky.. Uz sa tesim..
  • Nez se diskuse rozjede tak par obecnych rad. Treba ze nastaveni delejte nejlepe rucne pres soubor ROEngine.ini ktery najdete v C:\Documents and Settings\Administrator\Dokumenty\My Games\RedOrchestra2\ROGame\Config. Urcite vypněte MotionBlur=False a AllowRadialBlur=False. Polozku DepthOfField mozna taky, ale hra tim hodne ztrati na vzhledu. Osobne to mam zapnute.Ve hre si povypinejte Stiny na Low, hodne pomuze stahnuti travin a keru a samo nenechte zaskrtle ani jedno pole dole pod posuvniky. Na foru http://www.heroesofstalingrad.com/ najdete spoustu rad nebo se ptejte tady, venoval jsem dost casu testovani nastaveni.
    • Nevíš prosimtě, jestli se i takhle nějak nedaj v configu nastavit i detaily? Jako třeba detaily postav atd...
      Já jakmile to přenastavim ve hře, hra se chce restartovat a po opětovnym puštění hry se mi vše zase přehodí na nejmenší, HW na hru 100% mam, vše co jde mam aktualizovaný, u jiné hry sem zatím problémi neměl jen tady a sem snad jedinej komu se to děje..
      • To zrovna nevim. Ty detaily nahore jsem moc nezkoumal, mam je na high, protoze nemaji na vykon extra vliv
        • To je pěkné slovo, vyzraješ, zdůrazňuje, že se u té hry musí trochu i přemýšlet. Což je fajn.

          btw se dívám, že moje maličkost "hrnec" je zvěčněna na screenu z mapy RedOctober .)
          • sakryš, jsem se kývl o thread ... ./
  • Ja si tu hru koupil za 512Kč
    S hrou nemam žádnej problém a musím říct že singla sem ještě ani nehrál jak furt pařím multak XD Páč je dokonalej i když pravda nějaky ten menší bug se tam najde ale nejni to nic hrozného.
  • Ok, byl jsem trochu naiv, když jsem si to předobjednal, protože ty bugy jsou šílené. První patch sice hru zoptimalizoval, ale zase vypl zvuk, druhý ho zapl, ale rozhodil statistiky. Po třetím patchi už se to - až na nefungující statistiky - hraje relativně dobře a plynule. Server browser je jak osina v p*deli a v podstatě funguje jen v základním vyhledání: favorites a last played nefungujou. Voip je na tom ještě hůř.

    S tím dodatečným obsahem, který si kluci v Tripware navymýšleli: nové tanky, mapy, pacifický datadisk zdarma to vidím bledě, na té hře je minimálně ještě tak dvě měsíce patchování.

    Hra mě ale krutě baví: snad jediná hra, ve které opravdu funguje systém, že jeden střílí, druhý postupuje. Líbí se mi, že tempo hry hodně záleží na vás a volbě povolání: jako samopalník zběsile čistíte místnosti, s puškou jen tak ležíte v kráteru a střílíte osamělé Němce (opravdu jsem jedno kolo jen čistě zakempil - a bavilo mě to). Líbí se mi detaily při přebíjení, zvuky, fakt, že systém morálky se nevztahuje jenom na střelbu, ale i na to, jestli uvidíte, jak zastřelí vašeho spolubojovníka. Taky je fajn, že když vedle máte Hrdinu sovětského svazu nebo držitele železného kříže, boostuje vám to statistiky. Hodně dobrý je i systém pohybu, který zmiňuje recenzent. Za celou dobu se mi stalo jen jednou, že jsem se někde sekl (na žebříku), což je při takové členitosti map opravdu super.
    • Ten problem se zvukem byl takovy, ze sel pri intru a videich, ale nesel pri hre? Stahl jsem si crack verzi abych zjistil, jestli me to utahne stroj, ale bohuzel me nejde zvuk. Tim padem nemuzu tedka uvazovat o koupi.
    • jo a ještě jedna a věc. K mapám. jsou fajn, ale třeba to provařené silo je peklo: v normálním hracím čase ho Němci nikdy nedobydou, kdežto v pradlouženém hracím čase jej Rusové nikdy neubrání. A to nepočítám naprosto dementní systém "zakázaných zón", do nichž nevědomky a v dobré víře nakouknete a hned vás to rozsračkuje. Například na zmíněné mapě silo je vysloveně jeden vchod jak dělaný pro Němce, ale z nějakého záhadného důvodu je restricted.

      Naštěstí ta hra není ani o tom, jestli vyhrajete nebo prohrajete, ale o tom, že vás v abou případech prostě baví .)
      • To jsi docela trefil - nekdy me bylo uplne jedno jestli vyhrajeme kolo, je to boj o zivot, svuj vlastni. Tesis se az si podas toho parchanta co te minule sejmul z okna, jak si pro nej dojdes a vyzrajes na nej.
  • Pokud by si někdo chtěl koupit, tak bych asi doporučil ještě chvilku počkat, až doopraví chybi a třeba i na nějakou tu slevu.
    Mě osobně se do teď nepodařilo změnit detaily z nejmenšího, takže se to ani nedá hrát, protože ta grafika je fakt děs a člověk nepozná, jestli proti němu stojí voják nebo sloup.
    Ale až doopraví všechny ty chyby, padání v MP, tak to bude jedna znej MP stříleček.
    • rozlisenie som zmenil z 5/6 na 16/9 obraz a uz islo zmenit rozlisko. Ja som mal skor problem v single s nastavenim funkcii pri hode granatu este v rozbehu. Proste som sa nepohol i ked som tam hodil granat v roznych poziciach. Tak hram iba multak. Vytknut mozem iba malo hracov na tie mapy a neznicitelnost prostredia. peace.
      • Rozlišení také změnim, to nevyžaduje restart. Ale když hru zas zaptnu, tak se mi to přenastaví na nejnižší
        • Hru jsem nehral, ale zkus hru pustit jako spravce a zmen nastaveni. Treba to pomuze.
        • teraz som si to pustil a isiel som na setting pripade dole das adv. a nastavis. mne to zostalo po starom. PC by to asi nemalo ovplyvnit. Neviem snad daky profik poradi lepsie.
        • Ghost47
          Takže změníš detaily, ono se to zeptá na restart, ty dáš OK, hra se ukončí a po spuštění je zas na low ?
          Nemůže nějaký antivirus nebo podobná potvora blokovat přístup k configům ? Normálně bych to tipoval na přístupová práva ale to by se stávat nemělo, když jsou configy v uživatelském profilu...
          • To mě taky napadlo, nedávno mi kvůli avastu vyhazovalo chybu L4D2. Tak sem to zkoušel s vypnutym avastem a pořát nic.
    • Ty bis mel opravit svuj pravopis, vole.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit