Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Preed

    Ja povazujem hodnotenie trailerov a marketingovych materialov asi za
    najzbytocnejsie varenie z vody ake sa na hernom webe moze diat, ale tak
    dajme tomu, ale aspon by ste si tam mohli posadit 1 osobu ktora na to
    nebude 20 minut kydat pretoze sa to neda pocuvat. Osobne si myslim, ze
    CD projekt to s prezentovanim moc hroti, to fakt niekto potrebuje
    niekolko dielnu seriu prezentacii o hre o ktorej vieme uz asi 7 rokov?
    Nepamatam si, ze by nejaka hra mala podobny coverage potom to motivuje
    hernych novinarov recenzovat prezentacie miesto hier ;) inak prezentacia
    bola relativne slaba ale ja som ju vlastne nepotreboval, toto si mozem
    zistit ked to budem hrat, chapem, ze musia nieco robit ked to neustale
    odkladaju tak aspon sa o tom hovori ale som z toho celkom unaveny.
    Napriek tomu ked uz tam bola realne ukazana herna mechanika tak preco sa
    nebavite aspon o tom, ked uz musite varit z vody, ako ta mechanika bude
    fungovat, co prinesie do hratelnosti a podobne, miesto toho hodnotite,
    ze prezentujuci borec bol creepy, 3 framy pastnych subojov sa Vam
    nepacia a, ze borkyna nezmurka...

  • untentrauer

    Když ohlásili Mass Effect a já viděl první videa apod., Tak mě to nenadchlo. Dokonce naopak. Když jsem hru koupil a spustil byl jsem tak překvapený, že jsem se nemohl od hraní odtrhnout!

    Takže počkám a sám posoudím, jaké to je, nebo není. Ale propadák to nebude určitě!

  • michaelfoucault

    Ach jo, nejlepší by bylo si získat podrobné informace o předloze Cyberpunk 2020 a pak z toho dělat nějaké záběry. Ano, nedostaneme klona Blader Runner (nepřekvapivě). Autoři nám jej ostatně ani nikdy neslibovali. Z těch udivených reakcí mám pocit, jako bych poslouchal u hry podle Shadowrunu výtky na to, že jsou tam draci a orkové. 

  • mr.cenda

    Kdyby v pořadu nebyla Alžběta, tak to snad i dokoukám ...

  • Cryohazard

    To je problém ľudí, že sa vyhypujú a majú veľké očakávania. Ja sa vždy k tomu staviam s chladnou hlavou. Ale niektorí aj po 20 rokoch hrania sa nie sú schopní v tomto krotiť...

  • Ristoro

    Nebude to průšvih. Asi nesplní přehnané očekávání některých lidí, ale průšvih to prostě nebude.

  • Možná jenom stačí, nemít debilně přehnaná očekávání a bude to dobrá hra.

  • kkING

    Ja tedy nevvim, ale v kterem traileru nevypadal Cyberpunk plny cool postav, hlasek, ... ?

    • Cvicme_v_rytme

      Někteří zjevně očekávají temnou a ošklivou depresivní vizi budoucnosti. A další věc pak je, že u některých se projevuje již taková ta otupělost na způsob "nic mě nenadchne", "není to žádná revoluce". Tím občas trpí i někteří recenzenti filmů, kteří kritizují něco jen kvůli tomu, že něco podobného tu už bylo.

      • kkING

        Cim vice depresivni, tim vice se lide budou branit humorem. Na druhou stranu treba trailer na D4 ukazal dostatecne temnou, depresivni atmosferu 🙂

  • homeles8

    Nebude to průšvih, líbí se mi ta hra. Jeden bláznivej trailer mi to nezkazí, to je šaptně akorát psychologicky (''už se míň těším'') ale na to já kašlu. Navíc budu mít přesně na den po 9 letech zase aspoň virtuální přítelkyni, takže mi ta hra pomůže i v osobním životě :-) 

  • wenceslaus

    Cyberpunk 2020 nebyl o čutoře vody a rohodně byl i o tom jak být přehnaně „cool“ ve stylu 80. let. Je to dystopie, ale trochu ve stylu glam metalu.

    Trochu moc se, podle mě, v té kritice soustředí na to, že chtějí Bladerunner nebo Deus Ex a ne Cyberpunk (předlohu).

    Ne že by mě osobně ta střelba, pěstní souboje, pop upy a jízda teda nějak nadchly. Rozhodně ale nejsem pohoršen přílišnou obyčejností pouště, nebo že se necítím jako v Pathologic.

    • matejhanc

      Moc děkuji za tento koment. Očekával bych více objektivity, znalosti loru než subjektivního očekávání.... Obzvlášť mě to zklamalo u Aleše Smutného, kterého považuji za dobrého novináře.

    • KronosDeret

      100% cyberpunk opravdu není o bojích o vodu, to možná Tank Girl. Ani o ekologickém kolapsu jako Blade Runner. Cyberpunk je primárně o třídním boji, superbohatých korporacích, superchudé ulici a technologii, která mezi tím stírá rozdíly. 

      • radim.zaty

        On o voze (Cyberpunk 2020 pen & paper RPG) a ty o koze (cyberpunk jako žánr)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit