Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja chcem HD remake Knights of Xentar :D
    • Podle techto prispevku se poznaji stary paky na foru ;-)
      +1 za HD remake KoX \(6_6)/ (oYo)
  • Femto
    Pšonci by se měli na to kopírovaní Japonců vysrat, pak to dopadá jak u Zaklínače, kde se polští hošani snažili zkopírovat combat z Demon Souls/Dark Souls a všichni víme, jak to dopadlo - takzvaně i se spousty peněz dokázali vytvořit sotva funkční polotovar a to měli na to dva díly, spousty programátorů a peněz.
    • No, ale on ten soubojak ve vsech dilech Zaklinace vazne za moc nestoji..redidlo, neredidlo..
      • Femto
        jojo, naštěstí to vyřešili docela filutánsky, dali tam A.I, která buď neutočí, stojí, zasekne se a po skupinkách zásadně neutočí, boss fighty vyřešili množstvím hp a nulovým movesetem, takže pak i ten souboják, který je k ničemu, tak stačí, ale zábava to dvakrát není...
        • to je zajimave, asi jsme hrali kazdy jinou hru, na me utocili zasadne pouze ve skupinach a vsichni najednou, pokud jsem jim k tomu dal prilezitost...a navic je to RPG a ne rubacka jako DS, ktera je stavena na soubojovem systemu
          • Femto
            Sry. Zaklínač je stejná rubačka jako Dark Souls *3* Bohužel hodně špatně udělaná, jak ve stylu combatu, tak nefunkčních RPG prvků. S tím A.I si srandu nedělej a koukni se na youtube, zásadně po jednom či vůbec *15*
    • sotva funkcny polotovar? odporucam uz necichat k fixam, skodi to mozgu...
      • On nečichá k fixám, on je velkej kluk, on rovnou pije ředidlo xD
  • To vypadá jako mix Banner sagy, Divinity OS a Legends of Eisenwald.. Pšakry z každého vypsaného vzali něco, strčili to do hrnce a uvařili něco na způsob, když pejsek s kočičkou pekli dort. No, když to bude s CZ titulky a v ceně do 10 USD, jsem ochoten to koupit. Horši než Banner saga to ani být nemůže.
  • na tablet a zadarmo proč ne...
  • Úplně typická západní stylizace. Jasně. *15*
  • Tak grafika mi připomíná Dofus, Wakfu apod. co dělají Francouzi.
    Jinak tahovky mám rád, takže budu sledovat.
  • maros.goc
    vyzera a hra sa to ako Banner Saga a to ani nahodou nie je JRPG
  • To by me zajimalo co tahle hra ma spolecneho s Personou *7* tahovy souboje? lol
    Navic stylizace hry je typicky zapadni, s tou japonskou moc spolecnyho nema. To je tak kdyz o tom pise nekdo kdo tomu moc nerozumi. To je jako by nekdo tvrdil ze Banner Saga je JRPG. Navic to nejvic pripomina free to play hry co se hrajou nekde pres prohlizec..
    • hned jsem si rikal, ze to vypada dobre, a ono je to tim, ze to neni jen dalsi japonska blbinka *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit