Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takhle ma vypadat snaha primet hrace ke koupi originalni hry a ne ty prihlouple ochrany,ktere stejne dlouho prolomeny nevydrzi a akorat buzeruji poctive hrace ,kteri si hru koupili.
    Proste ukazat,ze tvurcum na zakaznicich zalezi a snaha nabidnout jim nejakou pridanou hodnotu.Relic,Valve a par dalsich to ocividne vedi,jeste aby se probrali ti ostatni.
  • Na Relic mam jen jednu narážku a to: Homeworld 3 *10*
    • Kez by... CoH nebyl spatnej a z prvniho jsem byl uplne unesenej ale jen do ty doby nez jsem poznal Men of War.
    • No v srpnu Relic ohlásí novou strategii. Takže máš šanci. Já doufám v CoH2 nebo taky v H3. *4*
      • Pokud je mi znamo,tak nedavno ziskali zpet prava na HW,tak snad se blizka na lepsi casy a noveho HW se konecne dockame.Byla by to velice prijemna novinka.
  • Možno už na Gamescome Relic ohlási svoju novú hru takže uvidíme, možno to bude COH2 ale ja dúfam že to bude niečo nové z Warhammeru 40000.
  • Pochopí někdy tuhle věc také pánové z 2K a EA?
  • Ten patch slušně dobalancoval základní strany(US a Wehr), ale rozladil strany z OF(Brit a PE), takže doufám v ještě jeden patch. *3*
  • vlastním všetky company of heroes hry... ale aj tak sa mi ten online zdal lepší... motivoval hráča dostávať karty... je škoda že ho odstavili...
  • ...
  • co sa tyka hier z 2 svetovej vojny je ich strasne malo kvalitnych,, mojou oblubenou bol vzdy BLITZKRIEG , ale potom prisiel Company of Heroes a to uz je nieco ine :) milujem tu hru :)
    • Když už tu píšeš o blitzkriegu, tak doporučuji jeden z nejlepších mód pro CoH - Blitzkrieg Mod, který zvedá CoH o řád výš. Po pár her pak ani nechápete, jak jste mohli vůbec někdy hrát tu "hroznou" klasiku. :)
      • Přesně tak *3*

        CoH byl úžasnej, ale po nainstalování BK modu lituju, že jsem nezačal dříve.
        Klidně se lidi přidejte, hráčů je dost, ale větší půlka hraje skirmishe proti PC.

        Všichni jsou vítání v této dokonalé věci.

        Mimochodem, po poslední aktualizaci CoH přestal BK fungovat, ale na forech najdete maličký soubor co ho opět zprovozní.
        • vetsi a mensi pulka neexistuje
          • Kolego,

            omlouvám se, že jsem Vám vrazil políček užitím neexaktního leckde zažitého obratu.

            Použiji tedy vhodnější výraz. Dle statistického odhadu se započítanou směrodatnou odchylkou dochází ke konání her typu Lidé versus PC v 54,95 %.

            Velmi rád přijmu jakékoliv Vaše připomínky a případnou snahu zpřesnit dané údaje pomocí integrálních počtů.

            Přeji hezký den
      • A málem bych zapomněl, oficiální web Blitzkriegu: http://www.blitzkrieg-mod.de/
        Youtube Channel Blitzkriegu: http://www.youtube.com/user/BlitzkriegMod
    • Blitzkrieg byl dobrej ,ale byla to reakce na Sudden Strike ,ktery byl prukopnikem, SS byla tezka hra pak prisel Blitz take celkem vyzva a co nasledovalo potom Blitz2 ,SS 2, SS3 no hnus ... CoH jsem nehral tak nemohu hodnotit, kazdopadne Men of War byla paradicka
  • zx_spektrum
    I když jsem CoH nikdy moc nepropadl, je to od Relicu hezké a záslužné. Teď ještě aby oznámili a vydali Homeworld 3 a potěšili i ty ostatní z nás :-)
  • Ataker
    Já jsem v životě nehrál lepší strategii z druhé světové války, jak jsem viděl poprvé gameplay, tak jsem nevěřil svým očím... tahle hra se prostě povedla na jedničku!
    • JJ hraje to super, jen kdyby každej třetí při mulťáku se to nesnažil och*at(dobře, každej čtvrtej).
    • Me prijde Men of war lepsi.
      • Tiez je podla mna MoW lepsi ale je to zase ako porovnavat jablka a hrusky. Koniec koncov aj ked CoH uz nejaky ten rok nehravam klobuk dole pred Relic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit