Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0tecFura

    Neví náhodou někdo za co je achievment s názvem chybějící noblesa? 

  • Izmæl

    Jen ať do hry přidávají co nejvíc novýho obsahu, město je nádherný, hra si to zaslouží a hráči to chtějí/očekávají. Kampaň mám odehranou a určitě ještě několikrát odehrají, ale Volná Extrémní jízda mě baví náramně. 

    Žádný nadbytečný repetitivní sidequesty, mapou zahlcený collectibles jak pro děcka, ale sám si je musíš najít a prozkoumávat. Mise extrémní jízdy si musíš také sám najít a nacházení Easter eggů je také fajn. 

    Tyhle kosmetické úpravy vítám, upravovat si HUD a vypnout ukazatel cíle byl žádaný, noir mód vytváří skvělou atmosféru, kór zrovna u takovéto hry a vypnutí značek na silnici je taky super, ale upřímně tenhle styl ukazatele jsem ještě nikde předtím neviděl a přijde mi dost originální. 

    • 0tecFura

      Já pořád nechápal, co lidi mysli těma znackama. Teď jsem teprve zjistil, že na klasickou obtížnost tam ty značky nejsou 🙂

  • pichpe

    No popravdě nejvíc potěšilo vypnutí navigace a těch otravných cedulí. Kvůli těm jsem to vůbec nemohl hrát.

    • twicer

      Chápu když cedule někoho rušili, ale byly implementovány docela vkusně ve srovnání s jinými hrami kde vám trčí šipky uprostřed obrazovky.

      • Souhlasím, já si jich třeba všimnul až po nějaké době hraní a prakticky až když jsem řezal zatáčku smykem a prolétnul značkou a divil se, že nespadla, ale zmizela.

    • I s nima jsi to mohl hrát.

  • Doufam že přidají extremní volnou jízdu jako u originalní hry kdy po dohraní příbehu se tento mod otevře

    • Nebudou přidávat to, co tam už je.

      • je tam volná jízda , kterou mužete hrát hned po instalaci u klasické mafie byla po dohraní  extremní volná jízda kde ste začinaly u  u svého bytu v té bohaté čtvrti a hned za rohem stál FLOWER POWER 

        , zabíjení  godzily ATD ,   v remaku je jen Volná jizda s pár  aktivitama

        Na extremní volnou jízdu to má jeste hodně daleko ,  novám patchy tam přidaly par další interkací ae nic zasádního nebo cokoli z klasické extremní jízdy

      • twicer

        To jo, kor nově s polovinou obsahu.. kdo by se stím dělal...

    • Ono to tam není? Co ta videa, kde týpek v rámci volné jízdy závodí s ufem a podobné kraviny?

      • twicer

        No to je taky ta jediná mise co tam stojí za řeč :)

      • 0tecFura

        Teď je to součástí volné jízdy. A ta se odemkne po splnění první příběhové mise. 

        • No právě. Proto mě překvapila stížnost, že to tam prý není.

  • 0tecFura

    Dle toho: ,,s jakým vozidlem, kde pojedete,, mě hned napadlo. Že tam přidali nějaký závody na okruhu , když tam přijedu formulí. 

    • Je ted mozne zavodit v jakem vozidle/motorce, ruzny pocet kol. Sanitka vas ted uzdravi a s taxikem ted muzete rozvazet lidi... Dal nevim

      • 0tecFura

        Jj tak to je dobrý. Začínáji pěkně plnit obsahem tu volnou jízdu. 

        Takže teď tam je 12 misy ze salieriho baru, pak těch 5 aut od lukase. Plus tohle co píšeš. Vynechal jsem něco, co jsem ještě neobjevil? 

        Např. U policejní stanice venku je bedna a v ní je schovanej policajni oblecek

        A jsou k něčemu ty wanted plakáty, co jsou rozvesený po celým městě? 

        • twicer

          Lukas je tam po celou kampaň toho bych do toho úplně nepočítal.

          • 0tecFura

            Já myslel, že těch pět aut co tam má na ty nástěnce se plní až při volný jízdě. Ale je možný, že to tam bylo už v kampani. 

            • twicer

              Jj je to často zmiňovaná milná doměnka. Je to tam od mise Fair Play, Lucas Bertone to sám zmiňuje ať se za ním otočíš, jen oproti originálu tě to tam na konci misí neposílá ale musíš se tam vydat sám.

        • Carnage666

          Krabic je několik, můžeš najít kostým bezďáka, obsluhu výtahu, kovboje. Ostatní obleky jsou za tu extrém. jízdu. Plakáty jsou k ničemu. 50 lišek je pro achievement/trofej.

          • 0tecFura

            Jj díky za info. 

            Ja pořád nevím, jestli je konkrétně pro mě dobrý nebo ne to, že si to všechno musíš objevit sám. Jako je dobrý, když něco najdu a mám z toho radost. Ale zase mě jakoby štve, že nevím jestli jsem našel všechno a jestli jsem něco suprovyho neprehlednul. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit