Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    to je dobře

  • Jack1947

    Zkratka těsně před koncem byla myslím i v tom PS2 portu, ale ne na gamepadu to nebylo o moc jednodušší. Spíše člo o to že ty historické auta měli až přehnaně zpožděnou reakci.

  • Izmæl

    Já ten závod akorát hrál před pár hodinami, protože jsem se rozhodl si Mafii znova odehrát po tolika letech, jako předpříprava na remake a udělal jsem ho až na podruhé, protože jsem samozřejmě na první pokus v posledním kole před cílovou čárou šel do smyku a jedem bastard mě hned předjel. To by jinak nebylo ono. 

    Ale na závod v remaku jsem zvědavý. Stejně jako jsem zvědavý vlastně na úplně všechno ohledně remaku. 

  • Pan_Klobouk

    "Sestřih v traileru ale ukázal i jeden z prvků, na které by mnozí pamětníci původní hry raději zapomněli."

    I tady se pametnici deli na dva tabory ;) jedni by nejradeji zapomneli (moc tezky, nehratelny) druzi nechapou (bylo to v pohode, stacilo jen pouzivat hlavu). Kupodivu to rika i ten jouda Blackman, chtelo to proste citlive na pedaly a obcas dokonce pribrzdit. I na klavesnici  nebyl problem, dal jsem to tenkrat na druhy pokus a bez zkratky. Ale ja jsem zavodnik a mam i hlavu. :)

  • 1) v původní verzi šlo podvádět a projet zkratkou

    2) v dalších vezrích už to nešlo, ale zase šlo vybrat obtížnost a na lehkou nebyl problém mít i víc jak kolo náskok.

    3) stačilo mít dobrý volant a dalo se to velmi dobře uřídit. Formule byla dost nestabilní a byla výhoda, mít možnost přímo kontrolovat kola, takže při nárazu od soupeřů nebo rychlejšímu projetí zatáčky, kdy měla formule tendenci jít do hodin to na volantu šlo ustát, ale na klávesnici bez šance. Jinak M1 měla perfektní jízdní model a na volantu to byla radost hrát. Těch hodin ve volné jízdně s taxíkem... to byly časy, mapu města znám možná do teď nazpaměť.

    • V tom je ten prusvih, ne kazdy ma volant.

      Nekdy ne protoze by nechteli a pak se vztekali, ale treba proto ze maji HOTAS a zbytek co potrebujes abys mohl poradne litat.

      • Kdo neměl volant nebo trpělivost měl zkratku a nebo v dalších verzích si snížil obtížnost.

        • Vsak na tu zkratku taky doslo :-D

          • šlo to i na klávesnici, ale bylo to o dost těžší. Jednak jsi musel velmi citlivě zatáčet (zlehka ťukat do šipek) a nebo výrazně zpomalit před zatáčením, navíc jsi měl za zády nebo kolem sebe protivníky, kteří nedávali moc prostoru chybám a jeden blbý smyk nebo hodiny a už jsi musel dát restart.

  •  moc lidí to neví  nebo nepostřehlo ale v klasické mafii  je zkratka kterou máte jezdit  aby ten závod nebyl tak upocenej , naký dialog vás na ní před závodem  navede  jde to projetí useku trávou  , v 1.3 verzi už pak mužete celý závod přeskočit

    • twicer

      řekl bych že tu zkratku znali naopak takřka všichni :)

  • uher

    Tohle jsem nikdy nepochopil. Já ten závod dal na třetí pokus a to ani nehraju závodní hry. A o problémech co s tím spousta hráčů měla, jsem se dozvěděl dost se zpožděním.

    • Inquisitor

      Měl jsem to naprosto stejně. Hrál jsem v době vydání a závod zajel napotřetí. Taky jsem později nechápal tu legendu co se kolem toho závodu utvořila:)

    • A není to třeba verzi hry? Já hrál vždy neopatchovanou a slyšel sem, že autoři závod zlehcili s jedním updatem... Každopádně já s tím závodem problém měl.

  • tldr: Just git gud

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit