Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Reeki
    Nevíte někdo, kde by se dala sehnat původní hra LOTR -BFME 2, zkoušel jsme to hledat všude možné, ale bez úspěchu 
    • owny
      Koupit se nedá, protože EA ztratilo licenci. Možná někde v bazaru krabicovku. Jinak teď pro to všichni chodí sem: http://forshire.blogspot.com/
      • Reeki
        Tak jsem to stahl, udělal vše jak má být, ale pořád to po mě chce správné CD, nevím asi jsem na warez již starý :-)  
      • Reeki
        Tak už to sosám, snad to pojede a díky za tip
  • Khanemis
    No vypadá to opravdu velice pěkně. Kéž by se jim to podařilo dotáhnout až do konce. Původní Battle for Middle Earth jsem hrál sice jen trošku, ale i tak to byl super zážitek, a podobné strategie tu dnes prostě hrozně chybí.

    A Vaškovo nadšení mě jako vždy potěšilo. Ten člověk prostě zná svého Tolkiena:)

  • Johnny
    no nevim...
  • flash789
    A zase mnoho povyku pro nic. Za rok ci dva se na to vykaslou, pac je to prestane zajimat a nic nebude. Jako vsechny tyhle predelavky..ztrata casu, jak pro ne tak pro nas.
    • SalemCZ
      tak ono se to často spíš dělá aby sehnali práci.
  • SalemCZ
    tak oni by mohl změnit jenom název a pak udělat random čaroděje, random elfa a nebudou se muset hádat s EA a WB
    • TheGGG
      a pak by to vlastně vůbec nebyl lotr.... autorská práva nejsou jen na jména, ale i na vzhled atd. když všechno předělají pak to ani nemá cenu a mohou rovnou udělat novou rts z nějaké vlastní fantasy
  • Llour
    The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth - Rise of the Witch King . Můj nejoblíbenější název hry. Všechno to byly skvělé strategie 🙂 
  • Nechápu, že se najdou troubové, co jdou dělat hry na základě již existujících značek, ke kterým nemají práva. V 99% případech projekt skončí a hru nikdo nikdy neuvidí a bránit se, že to je jen fanouškovský projekt je s*ačka.
    Anebo by mohli jít teda dělat tu fanouškovskou hru, bejt o tom zticha a vydat to, až to je hotový. Jenže to by tu hru museli doopravdy dokončit.
    • Derp_1337
      Přesně tak.
      V první řadě se pokouší vydat IP , které vlastní koncetrované zlo jako je EA, takže jejich prohlášení, kde "doufají, že když už je nějací hlavouni shůry osloví, budou se s nimi schopní nějak dohodnout" je fakt komické.

      V druhé řadě souhlasím s negativním názorem na jejich schopnost reálně dokončit hru. Jejich velké představy a očekávání jsou nereálné pro amatérskou tvorbu. Podobných nepovodených pokusů tady bylo hodně a v budoucnu další určitě přibudou.
      • Blue.Shark
        Myslím, že s tím rizikem do toho jdou. Nejsou hlupáci, aby nevěděli, jak to může skončit, případně jak skončily podobné projekty. Existuje reálná šance, že si jich někdo všimne už jen díky tomu, jaký humbuk se strhne, pokud jim další práce někdo zatrhne. Můžou na sebe a svoje schopnosti hezky upozornit ať už dokončením práce nebo jejím nezdarem. Vlastně jsem docela zvědavý.
        • Derp_1337
          No právě o to jde. S největší pravděpodobností dojde jenom na to, že na sebe ukážou a přibude jim nová kolonka do životopisu, přičemž hra nikdy nevyjde.

          Je to prostě zbytečně moc humbuku okolo "hra, která má víc než 95% pravděpodobnost, že se vůbec nevydá".
  • Bobrkola
    Vašku: Právě si mi zajistil krásný zbytek dne :).
  • SalemCZ
    EA řekne ne a budou na hraný. 
    • Jack1947
      Nestraš
  • Jack1947
    Více takových schopných lidí 🙂
    • Derp_1337
      "Schopných lidí" ??
      Já bych je označil za lidi žijící mimo realitu s přehnaně velkým optimismem. Pominu-li právnické spory o IP, tak i developersky je to, co chcou udělat, až moc velký projekt pro amatérskou scénu.
      • Jack1947
        Vidíš to moc černě, každopádně jak již bylop řečeno na hoře s tím do toho jdou... mohli by se a měli vyhnout tomu, třeba nevíkm pozměnit název, mít to z alternativního světa nějak aby na ně právně nemohli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit