Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • remaster remaster, to už je to jak s těma dlc. Od aoe4 by bylo velké očekávání a zas všechno znova dělat, tak radši remaster
  • Radši rovnou Age of Empires 4, i když kdo ví jak to dopadne.
  • Koupil už jsem několik starých her na Steamu, ale nikdy jsem nebyl tak zklamán jako v totální reedici AoEII od Microsoftu. AoEII, jsem do dnešního dne zakoupil dvakrát, jednou krabicovku, jednou digitál a ejhle chudý Microsoft chce od bohatého čecha dalších 20éček. Už mne podvedli s EoM a on-line, tohle prostě oželím.....
    • MS nemôže za tvoju chudobu. S aspoň priemerným platom aký je v Čechách, nemôže byť 20€ problém. Aj keď tu sa skôr jedná o chudobu ducha.
      • Miluji tyhle internetové pracháče, na stole notas za pět táců, na Steamu dvě hry z výprodeje, ale ramena jak Gates. Za prvé skutečně majetný člověk se bohatstvím nechlubí, to dělá jen lůza a za druhé chudoba cti netratí, takže chudý duchem budete Vy. I když bych mohl dát 20éček, budu raději, když je nedostane Microsoft za svojí obchodní totální nadvládu a proto je nebudu podporovat....
      • Tobe maminka dneska nenabacala? Nebo v kterym blazinci zavedli internet? Za 20 ecek ma 4clena rodina jidlo na tyden.
  • Jednotka bola nehratelná, nemala brány!
  • LOL naletěl jsem, když vydávali znovu age of mythology. tohle si můžou vsunout do díry.
  • Rád si hru zahraju, ale nehodlám za ní platit. Stále mi Microsoft dluží prachy za AoE online. Zaplatil jsem za to tisíce a pak si to klíďo píďo vypnou. Už bych od nich nekoupil ani rohlík. *12*
    • Nevim, ale ze AoE:o nebyla hra, ale facebookova klikacka do ktere se mely akorat sypat penize jsem poznal hned po prvni hodine.
    • Mně Microsoft dluží pár let života za Windows 10.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit