Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pichpe

    Já chci remaster Porsche. To by byla bomba. Ale chápu že to na 99,99% nevyjde...

  • Tyjo..ten oznamovací trailer je asi to nejhorší co jsem kdy v žánru viděl 😀

  • Nuž, v celej histórii NFS by sa určite našiel lepší kandidát na
    remaster. Ale úprimne, za poslednú dekádu bol HP2010 jednoznačne najlepší
    NFS, čo sme dostali. Doteraz si doma strážim originálnu placku pre PC,
    ktorú som si vtedy za plnú cenu kúpil, a save so všetkými závodmi
    odohranými na zlatku. NFS:HP2010 ma fakt fest bavil, žiaden NFS po ňom
    už ma tak za srdce nechytil.

  • zx_spektrum

    Teda radši bych si dal remaster "Need for Speed III: Hot Pursuit (1998)". HP2 z 2002 až takový hit nebyl a od té doby to šlo z kopce (včetně remasterovaného HP 2010), všechno musí být prostě ultimátní sensory overload, přehnaně blikat, vyřvávat, všechno musí vizuálně lítat a svištět, jak kdyby Michael Bay točil film na drogách. První Hot Pursuit byl výborný, nepřeplácaný, skvělý...

    • LessPh

      To teda nevim, originalni NFS III HP bylo taky vizualne na svoji dobu mega prepaleny, hlavne s 3Dfx a glidem.. ale bavilo me to, hlavne na splitscreen v hometownu honicky u mostu:D

    • A mě teda v době vydání HP2 nesmírně bavilo a klidně bych bral jeho remaster raději, jak tohle. Ale vím, že ten díl moc populární není a já jedu spíše na nostalgii. :)

    • unicz

      Není lepší spíše IVka, kde pokud se nepletu se dost opakovala III + nový obsah? Když si vzpomenu, co jsem tam najezdil za tmy ve...tmě (2 ťuky a bylo po světlech:) )....

      • zx_spektrum

        Souhlasím, High Stakes byla také naprostá pecka a je fakt, že všechny tratě a většina aut z trojky tam byly. Příliš striktně jsem se držel termínu Hot Pursuit který je pro NFS trochu legendárnější... :-)

        NFS3+4 remaster, tak trochu jako THPS1+2 remaster, to by bylo.

        Fun fact: existující tratě v NFS4 šlo trochu editovat, byla na to utilita která zobrazila geometrii celé mapy a šlo to různě posouvat a natahovat, opravdu kvalitně jsme se ve splitscreenu vyblbli :-)

  • Phillios191

    [ironic]Hrozně se těším![/ironic]

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit