Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • M.Habarta
    Můj osobní tip -- prequel v podobě příběhu Thomase Zanea. (Ačkoli nejsem přílišným fanouškem téhle možnosti.)
  • To samy jako Heavy Rain
  • Hmm, mohl by Remedy zmoudřet a vydat ho na PC konečně !!!!
  • Alan Wake byla na dlouhou dobu poslední hra, která me opravdu dokázala chytnout - jak atmosférou tak příběhem tak hratelností. Stejně jako někdo pode mnou jsem ji hrál pár hodin denně a vychutnal si ji jako seriál, k čemuž dopomohlo i epizodické členění. Žádná stupidní střílečka ale promyšlený thriller s hororovou atmosférou a geniální hudbou...
  • Taky trochu podezrela ta "nejasna cena", ne? Nebude to nahodou nejaka XBLA hricka?
    Skoro bych se vsadil.
  • dobře dělají...Alan Wake měl takový potenciál......to samé se stalo s filmem max payne x)
    • Potenciál to mělo, ale režie to vyloženě podělala. Kvůli chaoticky vyprávěnému příběhu se napětí roztříštilo do jednotlivých miniscének, ale výsledný dojem chutnal jako zvětralý pivo.
      • No právě ;) už i atmosféra v tom prvním traileru se mi zdála hutnější *5*
  • Preco preslo Remedy na konzole? Microsoft totiz vlial nemale financie do projektu Alan Wake a ako sa vyvoj stale natahoval a penazi tam islo stale viac, tak si spravili narok na Xbox360 exkluzivitu vdaka vydatnej financnej masazi , co Remedy ocividne nemohli odmietnut...
  • Na podzim vydani? Neverim! Kazdopadne, ze by Alan Wake vysel na PC a PS3?!
    • Je fakt, ze z toho clanku to tak trochu vypada, ze by vysla nejaka vytunena PC konverze. Ale spise je to jen zdani.
      • Jo kámo, vylepšená verze pro PC se zabudovanýma DLC by byla super... ale můžem si tak asi jen nechat zdát.
      • Jj, mas pravdu, trosku to tak vypada, tak treba... Nema to byt dvojka, ani DLC, tak by to mohlo vyjit *3*
  • Nevím, Alan Wake pro mě bylo zklamání roku, protože tak odfláklou a repetivní hru jsem už dlouho nehrál, takže mě jakékoliv další info nechává chladným...
    • Příběh(velmi zamotaný) a atmosféra naprosto vynikající a tak se na další dobrodružství moc těším.
    • Whisp
      Ja som sa u tejto hry náramne bavil, som si ju kúpil nedávno za pár eur a hral som ju 2 týždne, 1-2 hodiny denne. Dokázala ma prekvapiť aj po 10 hodinách hrania.
    • Pravda, repetitivní Alan sice trochu byl, ale přesto mě to hodně bavilo. Atmosféra se dala krájet tak, jak se to povede málokteré hře. Čekal jsem ale trochu srozumitelnější finále, ten konec mě moc neuspokojil...
  • Tohle vydávání her "exkluzivně" jen pro určité platformy je největší zhovadilostí dnešní doby. Halo, Alan Wake, God of War, Uncharted... na PC, PS3 i Xbox360. Alespoň by se zredukoval fanatismus mezi fanboyi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit