Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • IWKYN
    C&C miluju a bylo mi strašně líto, jak poslali 4 ke dnu. Renegade taky vyšuměla bez výraznějšího ohlasu (ačkoliv to byla dost povedená akce dle mě) Tohle vypadá náramně slibně!
    Co bych taky rád podotkl je, že je trochu smutné, co dokáží v podstatě modeři, kteří mají omezené prostředky a co udělá velký studio jako je třeba EA (C&C 4 jest odstrašující příklad!)
    • renegad byl zajímavý, ale přišel v nevhodnou dobu. Jeho MP by dneska měl veliký potenciál. Arkádová akce s otevřeným prostředím (logickým), dvěmi základnymi a technikou... Asi by neskoroval tak, jako BF2, ale rád bych si jej zkusil.
  • musim ty chlapce pochválit... renegadeX sem hral uz jako prvni vydanou betu nekdy pred 2 lety a udelali fakt obrovskej pokrok... davam jim palec nahoru... doufam, ze prevedeni na stand-alone hru jim neda moc prace, pac ted si uz chci pockat na finalni verzi :)
    • prosímtě jak js tu betu rozchodil ? já hrál C&C Renegade od EA a dost se mi to líbilo , sce to nebylo graficky dokonalé ale nemělo to chybu , proto když jsem četl že je modfikace na tuto hru Renegade X frčící na UT3 tak jsem neváhal a koupil jsem si Unreal Tournament 3 , jenže když tu betu nastaluji a spustím tak se mi tam otevře okno pro přihlášení na online hraní a pouze dole je hrát offline tlačítko . Jenže to mě hodí do UT3 a jsem tam kde jsem být nechtěl , prokoukával jsem i mapy pro offline hraní ale renegadeX tam není , moc by mi pomohlo kdyby mi někdo poradil jak na to abych si tu betu mohl zahrát , ten nový RenegadeX:Black Down jsem si teď stáhnul a budu ho testovat , předem díky za rady ;)
  • MidnighT91
    Z nějakého důvodu se my hned vybavil starhawk :) ale vypadá to dobře, mám doma origo unrealu 3 znamená to že si to už teď můžu stáhnout jako singl mod ???
    • Black_Hand
      presne to to znamena.
  • to vypada pekne :)
  • Nevim. Myslim ze to skonci jako Black Mesa, jen s tim rozdilem, ze mozna vydaji betu. Ale drzim jim palce, to zase jo.
    • Mimochodem modarskou betu uz maji. Na www.renegade-x.com se da uz v sekci download stahnout beta jako mod do UT3. Ale jak to je stary a funkcni bevim. Zatim jsem nezkousel.
  • nikdy me to moc nebavilo, vzdycky sem mel radsi capture the island z ofp/army kde jdou stavet i baraky :P
  • Black_Hand
    UDK ftw?
  • Plnohodnotná?????Vtom případě nechápu ten přiblblej pohled z třetí osoby *9*
    • Black_Hand
      v puvodnim renegadu taky slo prepinat. a navic UDK nedela zadny problemy prechazet z TPS do FPS a naopak. TPS pouzivaji lidi co delaji veci do renegadu ve videich normalne. viz videa A Path Beyond, Reborn, Battle For Dune: War of Assassins etc.
      • možné to je ale mne se nelíbí
        • Black_Hand
          tak pokud se ti nelibi, ze se drzi predlohy, tak je mi lito :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit