Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alzbeta je kus poradne baby. To se musi nechat. Jako pekna, chytra, uspesna, hraje a ma rada hry. Tak to se casto v teto sestave nevidi. Jenom jak cte ty nominace nemusi imitovat ten americkej prizvuk. A jeste nekde jo a nekde ne. Jak rekla bet-men s prizvukem mi prislo usmevny. Lepsi cist normalne stejne ten prizvuk nema. Netlacit tak na pilu. Milos Forman jak dlouho zije v Americe a mluvi bez prizvuku. Prej se to mistnakum dokonce libi jsem nekolikrat slysel a takovej ten prehranej prizvuk nee.
  • Hudba mal vyhrať skyrim jenoznačne...
    • Leda tak s tou písničkou o Dovahkiinovi na youtube, kam někdo dal zajímavý neslušné titulky titulky. U toho jsem se celkem bavil. Hudba v Deus Ex byla nejlepší, hodně se mi líbila hlavně hudba úvodního menu, nevím proč, ale vždycky jsem v něm trčel asi 3 minuty než jsem doposlouchal... *4*
    • Trol.diskuzni
      Jaja!
  • tak to už teda musí bejt, musim říct že u L.A. Noire jsem měl pocit jako bych sledoval lepší delší a míň zmatenou verzi L.A. Confidental
  • Jaka byla soutezni otazka tuhle sobotu (31.3)?... Vim, mel jsem se koukat, ale upraveny delorean nemam, abych to mohl napravit, ale o vitu bych si zasoutezil! :)
    • Re-play facebook, tam to všechno je
  • Přijdou sem ještě úchyláci a trolové?Zatim nic ty jo,a to je to ty 3 hodiny,divný *11* *1*
  • Já jsem teda portal nehrál,což si myslím že je chyba, ale fakt byl ten scénář lepší než L.A. Noire ?
    • Ani náhodou, podle mě je výhra za scénář úplně mimo.
    • Jo.
  • Ahoj, jak se jmenuje ta česká hra, které byla čtená jako 1. v nominaci?
    Díky
    • http://games.tiscali.cz/coraabia-13909
  • Vyborny dil! A se Zaklinacem me hodne potesili. :)
    • Svatá makrelo dělejte screeny, na Games někdo pochválil Re-play *14* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit