Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • se mi libi jak trolik diskuzni kazdy tyden testuje, jak moc je porad uspesny podle toho kolik minusek dostane. zatim to vypada, ze se poradu dari
  • Moc se tesim na Beyond, ale tenhle porad je skutecne trapnej.To nejde udelat herní porad na urovni takoveho Top Gearu?
    Kdyz se koukam na tuhle zoufalost, tak se stydim, ze jsem hrac.
    • Co chtít od kanálu, který se jmenuje COOL.
    • No jasně.. top gear nejdražší pořad na světě a budou ti ho dělat tady u nás, kde se hry hlavně a jen kradou.. probuď se. TOP GEAR je modla pro všechny pořady, ale bohužel je to jeden pořad z milionů, který se na světě vyrobí. A ty by si ho chtěl u nás?
    • naprostý souhlas
  • Mahcake
    Popis některých scén např. jako v ukázce The Last of Us s cvakajícím prázdným revolverem, mi přijde naprosto zbytečný a otravný. Řekněte mi, kdo by to nepochopil. *7*
  • scy7hian
    přestaňte tam prosím pořád cpát ty jakoby "cool" přeřeky, v tomhle díle třeba v God of War nebo Sorcery, v předem daném textu to prostě nefunguje a dost mi to trhá uši...jinak Alžběta je fajn, ale do dua s Tukanem vždycky patřil Ali :/ tu dvojku sem miloval *1*
  • blahorodie
    OMG toto je fakt trapna relacia.
    Sak nebudte chujove a otvorte oci.
    Za tie chujoviny im niekto plati ?
    F@ck *8*
    • Namiesto toho aby si napisal co presne sa ti na tom nepaci si napisal neinteligentny prispevok ktory nam napovie len to ze si d3bil....
      • blahorodie
        naviesto toho aby si sa valal zo segrou v posteli tu pises chujoviny *1*
        • no tak ty si moc inteligencie nepobral
    • Trol.diskuzni
      Podíval jsem se na dalších 30 vteřin... A bylo to jako těch prvních 30. Takže těžko říct, kdo za co tam komu platí, aby se to udrželo v programu. *6*
  • oktavius66
    Nejvíce se těším na Lost of Us a God of War které mě z konference asi nejvíce zaujaly.
    • Last of Us. Nerýpám, jen opravuju
      • The Last of Us, nerypam jen opravuju :)
    • Generalmagor
      Nemám Playstation. Každopádně AC III vyhrává.
      • frag.ment
        Já se nejvíc těším na HL3 a Mass Effect 4.
  • Generalmagor
    Jsem rád, že je konečně zpět starej uváděč. Nazvučení je ovšem stále příšerný. Co to používaj za mikrofony ?
  • DangerousDave
    kde je to ten Los Angels ?
    • anglicka vyslovnost v replay byla vzdy otresna.
      • DangerousDave
        lenže toto sú elementárne veci, niekedy mám pocit, že to robia naschvál.
  • Korea prohibits trade of online game items
    http://www.koreatimes.co.kr/www/news/tech/2012/06/129_112964.html


    Smůla Blizzardku.
  • Stranky re-playe hlasi mallware :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit