Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • President Evil : Chrastava edition
    • Si zabil :D
  • Po shlédnutí prvních 20 min na youtube si myslím,že se Michael Bay opět předvedl ve svém klasickém žánru. Wait...
  • Ale tak proč ne, v životě jsem nic od RE nic nehrál, tak až se to sleví můžu zauvažovat...
  • Já jsem se o tuto serii začal zajímat až s příchodem božího RE4 a protože nevím jaké byly první díly neměl jsem ani problém s RE5 a RE6 si rozhodně koupím.
  • Tohle odmítám akceptovat;).
  • Uz zitra si pro to jedu a nemuzu se dockat az si postavim svuj vlastni pribeh. *14* Budu si to maximalne vychutnavat - za Leona nebudu behat, pokud to nebude nutne, budu prohlizet kazdy roh, abych nasel vsechny ty modre talismany ci co to je, jednou si dam random kampan s kamerou pres prave rameno only, pak druhou zas s levym ramenem only, za Leona nebudu pouzivat HUD atd. Proste zda se, ze znovuhratelnost je tu zarucena hned nekolikrat kvuli mnoha vecem, a to nepocitam jeste mini kampan za Adu. Zkratka parada!
    • súhlasím a hlavne hovoria o tom že hra je fakt natrieskaná obsahom, takže díky tomuto sa dá par chybiek odpustit. Moc sa tešim
  • Inquisitor
    Jsem radikální zastánce prvních tří dílů. Čtyrka ještě s přivřenýma očima, ale ostatní díly už pro mě nejsou Resident Evil.
    • Já si to naopak s chutí zahraju, o příběhu to opět asi nebude, ale což.
      Až na ten nablblej příběh-nepříběh (zřejmě je třeba hrát starší díly aby to dávalo nějakej smysl) a pár drobností byla pětka solidní akce. Čtyřku jsem letmo zkoušel na emulátoru a taky to nevypadá vůbec zle.

      Zato trojka... Hraje se to pravda jinak, ale jestli je to nějak výrazně lepší než nový díly nemůžu posoudit. Nedostal jsem se totiž ani přes prvního bosse; chcípl jsem u něj snad třicetkrát po sobě, stačí dvakrát zaváhat a je konec. :( Rozdíl mezi obtížností hry samotný (dětsky snadná) a bossfightů je vážně na posrání, ale rozhodně ne strachy, a to mám jinak hry co představujou výzvu (Inquisitor :), Super Meat Boy, Binding of Issac) rád. Zatím jsem to z disku nesmazal, ale moc se mi k tomu vracet nechce.
    • palce hóre i na nohou ... Crues ...
  • Plne súhlasím a ako fanúšik možno pol až bol kludne pridávam. Hodne dobrá hra ale je to vec názoru a práve u série RE je to hodne vec názoru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit