Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1. Chodit a střílet bez přídavného circle padu jde, stačí podržet levé boční tlačítko!!!
    2. Délka hraní rovnou na normálu se u mě pohybovala kolem 12ti hodin (obtížnost causal bych si na prvně skutečně nezvolil).
    3. 3DS mrtvé do roka? Proboha proč, Cartridge nedělají hluk jako disky u PSP, baterky bez 3D efektu vydrž kolem 6ti hodin, Nintendo už někdy něco předčasně odepsalo? Myslím, že si jedou svojí ligu a nezapomeňme, že RE Remake, Zero, RE4 (původně) dále RE Umbrella Chronicles a Darkside Chronicles jsou neskutečné pecky, které má nintendo jako eso.
    4. 3DS je skvělý stroj na cesty (skutečně to "žere" čas :-))
    • Nehledě na to, že 3DS je aktuálně nejrychleji se prodávající konzele v historii nintenda. A kde je vita?
      • http://nintendo3dsblog.com/the-record-breaking-sales-of-the-3ds
  • To by mě prosím tedy zajímala herní doba.

    3DS za 4 tisíce korun je celkem slušná nabídka a vůbec bych neváhal si pro něj hnedle dojít. Ale abych pak dával za jednotlivý hry stejný, často i větší prachy, jako dávám za áčkový tituly na PC... To jdi Nintendo zase hezky tam, kde slunce nesvítí. To je prostě zlodějina a nevěřím, že by se náklady na vývoj handheldovejch her nějakým způsobem blížily těm na domácích konzolích. Kdyby dali hry za pět nebo šest stovek, to už by se o koupi dalo skutečně přemýšlet.
    • zdeeneek
      Pokud nepotrebujes hrat hru hned po vydani, tak by cena her nemela byt problem - staci si pockat az hru slevni. Druha moznost je nechat si to poslat ze zahranicnich eshopu, kde jsou ceny priznivejsi i kdyz se k cene hry pripocita postovny.
      Na 3DS se daji hrat i hry ze starsiho dska, kde uz je levnych her fura. Zalezi jen jestli te typ her, ktery se pro starsi dsko delaji/delaly bavi.
      Dalsi alternativa je nintendo eshop (aplikace poustena primo v dsku) kde vychazi spousta retro titulu za cca 2-7 liber (uk shop)
      • To je u 3DS tak trochu problém. Na trhu je relativně krátce, takže těch "starších" her moc zatím není a asi ještě chvilku nebude. A ceny, pokud se nemýlím a to klidně můžu, nepadají u těhle her zas tak rychle dolů, jako je tomu třeba u spousty titulů na PC.

        Já bych zkrátka uvítal, kdyby si radši řekli za handheld třeba šestku, aby se jim ten HW nějakým způsobem zaplatil, a pak bych kupoval už jen hry, ze kterejch nemusejí vývojáři nic odvádět. Možná by to pro Nintendo nebylo v koncovým důsledku tak výhodný, ale zase by měli relativně jistější začátky a podle mě by byla konzole i oblíbenější. Je fajn, že si ji koupim za pár šupů, ale když na ní pak nemám co hrát, tak je mi akorát tak na velký kulový. A dávat i přes ticku za hry na cesty je pro mě prostě blbost. Kdyby po půl roce stály těch šest stovek, tak proč ne. Ale to zrovna asi nestoji, opravte mě někdo prosím, pokud se pletu...

        Jinak díky za tu herní dobu. 10 hodin není zrovna moc. Já vim, že to vypadá skvěle, ale tak zas... Asi to není nic pro mě. Užívejte si to, přeju vám to *1*
        • Erien
          Třeba tady http://www.thehut.com/10217042.html . Super tahovka na 3dsko a jen za 450 Kč. Poštovné zdarma. Na stejné stránce je spousta dalších her na klasické dsko za podobné peníze. Jediné co neklesá jak už tady psal jsou hry přímo od nintenda.
        • zdeeneek
          Ceny se moc nemeni u her, ktery vydava primo Nintendo - Mario, Zelda. Od ostatnich vydavatelu ty ceny klesaji, napr. pro 3DS Super street fighter 4 (550) , Shinobi (599) , wwe all stars (599)
          Na dsko je spousta titulu za 200-500 Kc.
          Vyber urcite je, aspon ja vim o hodne hrach, ktery bych si poridil. Ale zatim nemam potrebu, protoze mam jeste nekolik nedohranych her.
      • Tak jednoduchy to neni. Hry na DS obecne (a myslim i 3DS), se u nas prodavaji tak malo, ze obchody starsi hry uz pak skladem ani nemivaji, takze nejake slevy u starsich her jsou spis obcasne. Souhlasim se surikatou, ze s cenama je to u 3DS (ale i DS) spatne. Vtipny treba je, ze hry, co vychazely na DS a staly 1000 KC, a treba jeste stoji, tak ty same a v lepsi kvalite ted napr. vychazi na iPhone a iPad za par korun. V tom srovnani je cenova politika Nintenda na povazenou.
        • zdeeneek
          Tak to teda nevim v jakych obchodech se divas, je celkem dost her v rozmezi 200-500 Kc na starsi ds. Na 3DS je to zatim jeste horsi, ale casem se bude slevnovat taky. Jsou i eshopy, ktery ti hru objednaji ze zahranici kdyz ji treba nemaji v nabidce - takze sehnat to co chci nemam problem.
    • ZvacA
      Udává se standardně kolem 10 hodin, ovšem viděl jsem dohrání, ale již opakované, za 6 hodin včetně ponechaných cutscén, ale méně určitě ne. Samozřejmě záleží, jakým stylem kdo hraje a zda jede premiérovou hru nebo zda si někdo zakládá na speedrunu, či už má něco za sebou a ví, co a jak očekávat. Taky je k tomu možno přičíst individuální trvání soubojů s bossy, snaha o vyhledávání všech předmětů, či splnění achievementů, takže ono se to naskládá.

      Tak, či tak, na handheld slušná doba. Někomu se sice nemusí líbit oprávněně cena, ale berme to tak, dřív byl za stejnou sumu prodáván i Resident evil a jeho další dvě pokračování samostatně pro PS a každá z nich se dala dohrát klidně za pouhé dvě hodiny, takže nic zvláštního, ačkoli ten obsah byl o něčem trochu jiném. :)
  • ZvacA
    Yep, plně souhlasím s tím, že Revelations je od Capcomu RE titul, který postavil potenciál pro základy ke kompromisu mezi herními prvky a mechanismy ze čtvrtého a pátého dílu a zároveň budováním hororové atmésféry s podobou survivalu, byť by se ještě dalo co vylepšovat. Ale hlavní je, že hra ukazuje, že to udělat jde. Některé momenty působí sice lacině, ale ta atmosféra a vtáhnutí do hry funguje, alespoň hlavně v epizodách, které se odehrávají na lodi a dává vzpomenout klasickému svízelnému pocitu, který provázel hráče první díly, páč již dlouho člověk nezažil, aby se bál opět otevřít dvěře kam stejně musíte, přestože se na nima neozývá nic dobrého.

    Na druhou stranu, osobně musím říct, že vyvrcholení příběhu mě trochu zklamalo a některé věci se bohužel nesou stále s capcomovskou cool přehnaností od nepřátel ( neviditelný Hunter se mi z hlavy nesmaže a konflikt s něčím, co připomíná velikostí a koncepcí Godzillu se do RE světa opravdu nehodí, virus - nevirus ), ztvárnění ženských postav, které, ač na nebezpečné misi, odhalují dudy nebo nohy pro nepřátelé s velkou ochotou až ku závěru okaté ztrácení se ve schopnosti příběh slušně odvyprávět se stejným šokujícím tempem.

    Nicméně jsem rád, že je možné hrát bez neustálého přepínání se kamery do prvního pohledu při konfrontaci, možnost střelby a pohybu zároveň je vítaná, přístroj genesis na skenování okolí se nezdá zase tak otravnou záležitostí a naopak nabízí výhody a prohlubuje tak účel používání a celkově celá hra není rozhodně špatná věc.

    Mimochodem, pro zajímavost - The Mercenaries 3D bylo děláno jako jistý nabrání zkušenosti s možnostmi jak samotného 3DS, co se týče jeho výkonu a ovládání, tak i s ozkoušením prvků, které měly být právě zužitkovány pro Revelations, což se určitě vyplatilo. :)
  • Proc tohle nemuze vyjit na normalni konzole a vychazi to na 3DS dopr? Me fakt mrzi, mam moc rad Residen Evil. Zvlast takovouhle puvodni strasidelnou hratelnost.
    • Přesně tak. Ten Mercenaries 3DS bych ještě pochopil. Ale samostatný díl Resiho ještě s doplňujícím dějem a hlavními postavy na jakousi malou svini u které se předvídá do roka zánik...je prostě moc. Doufám, že někdo u vyšší moc rozhodne o předělávku na pc nebo aspoň na normální konzole, kterou když si koupím tak vím že je spousta jiných dobrých her které konzole podpoří....toto bylo do zad celkem
      • 3DS je úžasná konzole, a kdo jí předpovídá zánik je něco jako ty - hlupák nebo trol *16*
      • ZvacA
        Exkluzivita důležitých Resi dílů svírá tuto sérii už dlouho, ale střízlivě musím říct, že Revelations, ač slušná záležitost, je prostě "uděláno pro 3DS " se vším všudy. Neumím si představit u tohoto dílu multiplatformní vydání, jednak tomu nehrává delká hry a možnosti a mám dojem, že majitelé konzolí, natož PC, by nemuselo tak úplně být spokojených se hrou, která podle mě neodpovídá jejich platformám. Ovšem, jestliže Capcom vzal z Revelations zkušenost se zpracováním a různé nápady a přenesl je zároveň do připravované šestky, potom se máme na co těšit.
        • Zdarec ZvacA, zapni icq, máš tam odemne něco ;)
      • zdeeneek
        Zanik 3DS do roka - to predpovida kdo? *1* Zacatek byl pro 3DS hodne pomalej, ale ted uz je to o dost lepsi, her vyslo uz celkem hodne, chysta se jich taky hodne - proc by melo 3DS koncit? Navic samotna cena 3DS je hodne prizniva.
        • Me treba od koupe naprosto odpuzuje ten pridavnej druhej analog. Coz bych se nedivil, ze spousta lidi "pripadnych zajemcu", by to videlo stejne. I kdyz konec do roka asi fakt ne no :)
          • zdeeneek
            Ten druhej analog ale neni pri hrani vyzadovanej. Hral jsem demo RE:Revelations a ovladani s jednim analogem mi problem nedelalo.
            • zdeeneek
              Robotron3: Nevim jak vypada ten druhej analog v realu, videl jsem ho jen na obrazcich, na kterych mi pripadal celkem ok. Ale ve skutecnosti to muze byt jinak, treba kvuli nekvalitnimu zpracovani - takze nemuzu zatim objektivne posoudit jeho "obludnost" *7*
              Ja na dsku vyhledavam spise hry, ktery nehraju na PC nebo PS3 - adventury, tahovy strategie, japonsky rpg, oldschool akcni hry a plosinovky (panak jde zleva doprava v 2D a kosi nepratele) U techto her si myslim, ze ten druhej analog potreba nebude ani v budoucnu, takze mi ani nijak neschazi.
            • No ale v recenzi se pise, ze bez druhyho analogu nemuzes chodit a strilet a to bych teda radsi hral s druhym analogem, ale mit k tomu neco tak obludnyho, fuj... A taky jak do budoucna? Treba pak budou na to hry, ktery budou druhy analog vyzadovat? Tohle je podle me velkej fail. Druhy analog uz mel byt v 3ds standradne, a ne jako naka placka, kterou k 3ds priplacnes.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit