Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Něco coby konečně mohlo ukojit hlad po Star wars hře...
  • akcna adventura, to je co? 3th person shooter s qte medzihrami?
    • Něco typu star wars unleashed bych to viděl.
    • Tak neco Assassin Creed, Hitman, Thief, Jedi Academ atd
      • Thief a Jedi academy nejsou akční adventura. Myslím, že za starých časů se akčním adventůrám říkalo "tombraiderovky".
        • Co je pak teda jedi knight ? Dobrej joke..
          • Se kdyžtak koukni na internet a na chytrý stránky. Je to FPS už od začátku a že ti strčí i třetí pohled je jiná historie. NEchtěl jsem být hrubý, ale jedinný kdo tady vtipkuje seš ty.
            https://en.wikipedia.org/wiki/Star_Wars:_Jedi_Knight_%28series%29
          • Ve své době označen FPS.
        • JamesFaith
          "Tombraiderovky" byly jen jedna úzká podskupina, označení se používalo pro trojrozměrné varianty plošinovek (Prince of Persia 3D, Legacy of Kain...).

          Pod "akční adventury" spadají totiž i stealth akce jako Thief, survival horory jako Resident Evil nebo třeba i GTA, je to hrozně široká kategorie.
          • Thief ve své době označován jako stealth FPS.

            Jo počkat, teď mi dochází, že vlastně nějaký modernější thief vyšel nedávno. Tak já narážel na toho starýho. Thief: the dark project. Tak moje chyba či nedorozumění.
            • JamesFaith
              Jo, první a druhý Thief se propagovaly jako nová odnož FPS, ale myslím, že Deadly shadows už spadalo do akčních adventur, když tam přidali malý otevřený svět a hledání volitelných úkolů. Nový Thief už tam byl určitě.

              Já osobně beru termín "Akční adventury" obecně jako hry, které leží v trojúhelníku mezi akční hrou (střílečky...), adventurou a RPG, kdy to má několik prvků ze dvou nebo všech tří typů her, ale ne dost, aby to byla čistá akční nebo adventurní hra.

              Jen dneska už z nich spousta dostala svou vlastní škatulku jako třeba stealth hry a tak se ten termín dnes používá hlavně tehdy, když o hře samotné ještě není dost informací.
    • Néééé jen bumbum madafka bumbum....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit