Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo si chce zahrát původní free verzi hry ať jde na http://buildandshoot.com/serverlist_page.php

    Je to nej hra *5* *5* *5* *1* *1* *1* *1*
  • Potom co se stalo s minecraftem po verzi 1.2.5 jsem na ty kosticky taky pekne alergickej. Ja to pohopsavani mobu proste nezkousnu. A cim vic opravujou bugy, tim vic jich tam pribejva. Nechapu proc tam nevrati puvodni singlplayer, amateri z Mojangu :((((((((

    sorry ze to neni k tematu..
  • 5irp373
    Hral jsem to kdysi davno. Existovala "jedna" mapa a jedna puska. A kdyz se podarilo, tak jste nemeli na serveru zadne griefery a lidi fakt staveli bunkry atd. Velka zabava.

    Nove updaty pre-build map (co si pamatuju, tak mosty, mestecko a pak tunely). Nove zbrane... nejak mi ale prislo ze uz to neni ono.

    Kazdopadne, jsem tedka zvedav co s toho vzejde az to vyjde na Steamu.
  • Tyhle Minecraft klony by se měly střílet, bez ohledu na řeči vývojářů, jak je to úplně jiné než Minecraft.
  • Bohužel to stavění je tam takový nevyužitý, není tam toho potřeba. Dá se tam třeba podkopat ale nestojí to za ten čas. Ale ta akční část je tam docela zábavná.
  • Může to bejt zajímavý, ale na ty kostičky jsem už fakt alergickej. Hroznej nevkus. *11*
    • kubi-wan
      Horst Nevkus
    • Nevkus? Říká člověk s tímhle avatarem. *6*
  • sice sem to hodne dlouho nehral, ale o staveni opevneni to moc neni.. vzdycky pribehl nejaky blbec z vlastniho tymu ktery podkopal zaklady a cely opevneni/bunkry/mosty zboril.. je to spis o tom protunelovat se nenapadne k nepriteli a zkusit kosit je za respawnem dozad :) teda pokud se to za tech par let nezmenilo
    • walltar
      Takže vlastně takový battlefield 3 jak ho hrál jeden můj kamarád ... hraní trávil tím, že hledal místa odkud by sniperkou dostřelil do nepřátelské základny. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit