Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lol to co je ta grafika lol to pro socki co maj comp z bazaru rofl
    • 13_11
      Zjevně nic pro tebe, pepo.
      • trollí do vlastních řad ;)
  • Ta reklama je fakt vtipna :D
  • To je dilema, to je dilema... koupit, či nekoupit... to je oč tu běží *15*
  • Odulin
    Ale jo, asi za to ty prachy dám...už jen ze zvědavosti a z lásky ke starým dobrým 8bitům. Tohle mělo vyjít před 25 lety:)
  • Ne, ke koupi mě to fakt nenalákalo. Pro příznivce osmibitů, který slastně hýká nad svou sbírkou ROMek, to bude asi jasná koupě, ale pro ostatní hráče nevím, nevím. Dost možná to bude dobrá hra, ale platit za něco co vypadá takhle vážně odmítám.

    Razím zásadu, když už v dnešní době investovat do hry s retro grafiku, tak jedině pokud bude nejen nadprůměrně hratelná, ale i s vkusnou a stylovou grafikou. *11* Tohle bych zkusil leda tak zadarmo nebo pokud se to někdy objeví za symbolickou cenu v Humble Bundlu, ale za 15 dolarů ani omylem.
  • darthak
    všimli ste si ze na tom uvodnom obrazku vytahuje hrdina z auta dedulu z BACK TO THE FUTURE *15* *15* *15*
    • Ano. Ten dědula je Emmett Brown.
  • darthak
    aká je odporučaná zostava ? *5*
    • Jak si s tím neporadí Atomový notebook ...tak retro jen k zlosti :/ .
    • SNES *4* ale hra vypadá zajímavě.
  • 14 dolarů? Za míň jak polovic lze koupit povedené DLC k Trine a to je trošku jiná liga co se týče vlastně všeho. Jinak zajímavá inspirace GTA ve všech směrech. Mohl bych si zahrát jedničku, která je Zdarma.
    • 13_11
      Tam, kde první GTA s inspirací končí, tam Retro City Rampage teprve začíná. A k sérii Trine bych to vůbec nepřipodobňoval.
      • jako myslíš že z městské akce se podíváš do mimozemské základny a podobné hovadiny?

        Já to připodobňoval k Trine jen vzhledem ke kvalitě a faktu, že obojí je indie záležitost, na retru se teď chce svézt kde kdo, ale jen málokdo vytvoří něco opravdu výborného. Za celkem dost peněz málo arkádový muziky, navíc emulátor ze SNES nabízí zdarma hraje jinou symfonii:).
        • 13_11
          Zajímavé uvažování. Takže proč vůbec hrát Trine, že? Když už se v minulosti nejedna vlna plošinovek přiřítila? A pojem „indie“ byl tehdy stejně v kurzu jako sloni coby dopravní prostředek.

          Emulátory jsou super, ale promiň: tvůj názor je mimo. Mám velikou radost, že ty sám máš nesmírnou radost z aktuálního DLC ke druhému Trine, ale neporovnávej něco, z čeho jsi momentálně nadšený, s něčím, cos ještě nehrál. K RCR to prostě není fér.
          • no upřímně, on za tyhle peníze vážně ani není důvod tento počin hrát, ale dobře, beru.
            • 13_11
              „Tyhle peníze“ = 288 korun? :-) Už podle ceny je jasný, že to bude masovka. Pochopil bych, kdyby sis stěžoval, že hra bude stát 1 000 Kč. Pak by mi zas bylo jasný, že RCR masovka nebude a že si ji koupí minimum hráčů, kteří však rádi „připlatí“ za nedostatkové zboží na současném trhu s videohrami.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit