Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DID SOMEONE SAY

    SUMMER GAMES?!?!?!

    http://www.youtube.com/watch?v=Mio4rO3xevI

    *14* *14* *14*
  • Whoossain
    Kdo je do p®dele Doskočil?
    • bobsh
      Podle jeho slov: "Vybudoval návštěvnost Tiscali Games (2000-2010), založil, řídí a píše český Eurogamer"

      Podle slov ostatních: "debil"
      • smejki
        "Vybudoval návštěvnost Tiscali Games (2000-2010)" poříd čekám, kdy dodá, že ji v letech 2009-2010 poslal do<>prdele
      • za ostatní vždy mluvili komunisti, soudruhu!
        • bobsh
          odepsal bych ti něco smysluplného, ale musím vyrábět mávátka, první Máj není tak daleko jak by se mohlo zdát
      • Robotron3
        Se divim, že s takovými referencemi nevstoupil ještě do politiky :)
  • To nestačilo to PR v hPodu?
  • bobsh
    https://twitter.com/jaydeecz/status/233282441228480512

    Mr.JayDee opět útočí *2*
    • Hoši JD je sice naprostý ...... (každy at si doplní své nejoblibenější slovo) Ale v tom co napsal má pravdu.

      Jenže jde o to že EG dělá naprosto to samé plus k tomu nadpisy jak z blesku a nehledě na članky které vedou k Banu u Diabla 3.

      Podpoření přatel se děje v běžném životě každodeně a je i dobře že nepadlo číselné hodnocení o tom by ani recenze být neměla:)

      Nehledě na to že eurogamer běží z peněz X-zone tak co je pak větší klientelismus?:)
      • bobsh
        Ale mně na tom, že redakce Games má dobrý vztahy s Cinemaxem (popř. s Lukášem Macurou) nepřijde nic špatnýho. Je to prostě využitá šance jak získat pro svůj web nějaký obsah navíc, možnost představit čtenářům hru v podcastu přímo prostřednictvím jejího autora atd. Navíc se nijak netají tím, že spolupracují, takže to každej při svym pohledu na věc může vzít v úvahu.

        A Eurogamer radši nehodnotim, jsou tam někteří fajn autoři, ale celý je to zabitý tim, kdo to vede...
        • Inquisitor
          Tak, jsou tam i dobří autoři, pěkný články, ale jako celek to stojí za houby. Hlavně to mazání jakékoli i opravněné kritiky místo odpovědi, mluví samo za sebe.
    • deridon
      si může podat s Hulánem a dalším internetovým odpadem ruce... hlavně, že oni neonanujou nad nábidkama od Xzone ve svých článcích... klientelismus my ass
    • RavenHolm
      Macura +1.
      Doskočil by skutečně už zasloužil pořádně přes držku a zlámat všechny prsty, aby nemohl dál hnojit v české herní žurnalistice.
    • Inquisitor
      Vždyť je to chudák, měli by jsme ho spíš politovat. Závist je holt sviňa.
    • ten chlap je vážně stolice ...
      • Robotron3
        Je to čurák, a vždycky byl (schválně, jestli to cenzor vezme:)
        • Robotron3
          Vzal! Je to pravda :)
          • Inquisitor
            Protože u toho máš čárku :)
            • .) Filtr nefiltruje pokud se slovo neshoduje 100% - doplníme čárkou ? No myslím že pár slovíček je tu banovaných a přitom bych je za sprostá neoznačil .. .
            • Robotron3
              Aha! Dobrý vědět, že se může psát sprostě, hlavně když je interpunkce v pořádku :)
  • Tak proto za sebe dneska poslal bratra :D Ještě dopisoval :D:D
    • Každopadně bratr slibil v podcastu jiný článek který se tu neobjevil :D Tím dneškem bylo asi myšlen den kdy se to bude poslouchat ze záznamu :D
  • Myslím že podobné články by se měli psat jen když probíhá olympiáda a né takhle nahodile uprostřed roku, kdy navíc nemají šanci nikoho oslovit. Myslím že games.cz v poslední době zvolilo špatnou strategii, mělo by se zaměřit na širší publikum a přilákad i mladší diváky, já osobně bych začal recenzemi na flashové Japonské hentai hry jejichž recenze mi tu nějak chybí. A přitom jak řekl známí sexuolog doktor Klátil hrání takovíchto her je dobré pro krevní oběh
  • Koupeno na iOS. Je to supr. Prsty bolí *1* Díky za tip.
    • Za tenhle komentář dostal hvězdu ? No to potěš prrdel..
  • Cosi
    Takový dlouhý článek na takovou ptákovinu.
    • Okurková sezóna *2*
    • Pro mě nejlepší jsou stařičké dosovské SUMMER and WINTER. Vsadím se, že těm hrám padla za oběť nejedna klávesnice. :) *2*
    • MikeiXX
      Já bych se ještě o nějaké to procento výše přikláněl ke Track & Field na NES, respektivě na jejich vietnamských klonech. *2* http://www.youtube.com/watch?v=W6d-tB5dXC8
      • Inquisitor
        Sakra tohle mě nějak minulo, ani na veitnamských přepínačkách jsem to neměl :). To je zrada.
        • MikeiXX
          Tak to se divím, že zrovna takový skvost. :) Možná bych to určitě někde na půdě našel, ale byla to cartridge 1000 in 1 a společně s T&F nechyběl Super Mario, Contra, Tank, Bomberman, apod. A když jsem u těch vzpomínek a lehčího offtopicu, tak nejvíc ošuntělou cartridge jsem měl s hrou Werewolf, která měla fantastický "soundtrack." *1* viz. http://www.youtube.com/watch?v=3ItwRKsDzxM&feature=related
          • Inquisitor
            Člověče to se taky divim, že jsem to ani u nikoho neviděl. Vim že skoro každý kus měl jiný hry, ale Track & Field jsem nikde neviděl. A nebo už mi pamět neslouží a nějak si to nevybavuju.
          • Robotron3
            Nejlepsi byl stejne origo na arcade automatech. Ten sme hravali jako divi :)
            http://www.youtube.com/watch?v=RLeNExXflkc
    • nevíte někdo, jak se jmenovala sportovní hra, ve které se musely rychle mačkat různá tlačítka na telefonu a podle toho váš hrdina běžel nebo skákal do výšky? Byla to hra na java telefonech a teď mi ji připomněla včerejší hra na Googlu :)
      • Playman Summer Games 1,2,3? *3*
        • díky moc, je to ono *5*
    • jářku pravdu díš
  • Žádné číselko? No to je podvod *10*. Že já to vůbec četl až do konce. Teď mne bolí očíčka.
    • je to desetiboj tak asi 10, ne?!?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit