Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtělo by to více japonskych her napřiklad takovou personu 3 což není ještě tak velke retro ale i tak by to mohlo byt zajimavé
  • Já a kritizovat retro? To jsi netrefil. Já hraju pouze retro, protože dnešní produkce mě nedokáže zaujmout. Možná indie pixel art. Já tu píšu o mechanice tohoto výtvoru. Popravdě tohle bych nedokázal hrát ani v tom roce 95 a grafika v tom nehraje roli, protože interaktivní filmy byly nejtemnější část herní historie.
  • Tenhle díl mě bavil. Něco historického ze soudku s nápisem "weird Japan gaming history" byla příjemná exkurze. Ten zvukový doprovod mi naopak přišel nadčasový, ale asi si už špatně pamatuji, jak ty hry v těch dobách byly ozvučeny.
  • Měli jste to hrát hezky potmě v nočních hodinách, kdy už v redakci nikdo nebude, pak by to bylo dokonalé. ;)
  • To intro je jak filmecek z The Movies Game.
  • Draken69CZ
    Pořád vám tu někdo psal že máte ty mikráky přebuzený, že vám to rád nastaví asi by ho chtělo kontaktovat.
  • Já to vydžel asi do páte obrazovky. Pohybujete se po předpočítaných kolejích a každý přesun je plynulý a trvá asi tak 5 vteřin. K tomu ještě ta grafika. Ne to nešlo. Raději si pustím něco v emulátoru ZX spectrum, vše z toho bude daleko hratelnější.
    • tolik mínusů? Tak si to zahrajte znalci. Sám pan Olejník to tam popisuje jemně řečeno jako drtivé rozčarování, když si to večer před retrem zkušebně zpustil, že čekal ledacost ale dostal mnohem mnhohem víc.
      • hra, kde je nejzajimavejsi vyvojaruv trolling, nestoji za misto na retro slunci
      • Uvědomuješ si, že si v retru, kritiziješ grafiku ze které tehdy většině lidí padala čelist a herní mechaniky, které tehdy díky hrám jako Atlantis velice dobře prodávaly cokoliv co se o ně jen otřelo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit