Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krvavý týden... a kde je BLOOD ?
    • jnsCZ
      Na všechny se dostane... Blood, Shadow Warrior, třeba i ten Rise of the Triad a létající oční bulvy :)
      • Shadow Warrior je děsně profláklej a dost známej - nedávno dostal remaster a i remake, takže je to pro mě střelba do prázdna. RotT zní už zajímavěji ikdyž nedávno byl opět připomenut remakem. Blood chudák, zůstává zapomenut a přitom se jedná o jednu z nejlepších her co kdy spatřili světlo světa, again. Takto vtipných her plné easter eggů ať již filmových tak těch herních se dá vyjmenovat na prstech jedné ruky. Navíc s tak úžasnou atmosférou a hlavně hudbou a zvuky https://www.youtube.com/watch?v=VocmomcgMsY
        . Divné, že všechny počitatelné kousky se zrodily mezi lety 96-98
        • C-BEAM
          súhlas, už keď vyšiel SW tak som si uvedomil, že ma prestáva baviť po pár minútach, oproti tomu u Bloodu som vydržal pokial mi nebolo zle. Je to jedna z najmenej docenených hier vôbec vzhladom na svoje kvality, Blood 2 celý v 3D už za moc nestál.
      • C-BEAM
        Rise of the Triad a Blood by boli super, aj preto že RotT som nikdy nehral i keď sa na to chystám asi tak 20 rokov :) ale ten Blood by bolo fakt trestuhodné ignorovať, takže dobrá správa.
  • Ojelník to hrál jako lama. Každý fanda Carmageddonu ví, že fyzika je tam kapku jiná, takže o benzinové stojany si poškodí auto a nic nevybouchne. Je třeba to rozjet od lesa a mít nakoupený upgrade, aby to auto ustálo se ctí a ne aby mu vyhořel motor *7*
  • Carmageddon - pecka jako svine, auta me neba, ale Carmac 1 & 2 (ale nejvic 1 stare 3d je skoro vzdy horsi jako sprity) je proste zabavna hra. V historii vzniklo plno ruznych silenosti a uchylnosti ktere dnes neobstoji, kdepak tak Carmageddon - porad to ma stavu a na tabletu se hraje paradne. At zije!
  • Škoda, že byl Honza přerušen, když se chtěl rozhovořit o hudbě ve hře... Fear Factory !!! hell yeah! *16* *5*
  • Carmageddon:Reincarnation ma i officielni komiks. kouknete na nej.
    • C-BEAM
      ty nejak spolupracuješ na vývoji ? všimol som si dnes v galérke na ich stránke tvoje vynikajúce koncepty.
      • Ne na vyvoji, Ale kreslil sem ten komiks...
        • C-BEAM
          ano docvaklo mi že aj komiks je tvoja práca a je takisto skvelý.
          • Jo no na vyvoji sem so podilel vlastne jen na uzavrenym betatestu, nez betu vydali officielne. Sem v uzkym kontaktu s vyvojarema =) Takze nektery moje pripominky byly za implementovany, jako treba wheelspin na separatnim tlacitku =D No preste klasickej tester...
        • EDIT* Oops tady v praci mam alternativni nickname...
  • Paulcz
    Mám rozehranou verzi na Androidu, i když jsem k hraní na telefonu skeptickej tak tohle tam funguje slušně :)
    • Jedna z mála her které na mobilu také mám...možná už jediná. Ovládá se to solidně a už jen to že to prostě běží na telefonu je pro mě takovej malej zázrak. A že tam nechali původní soundtrack, taky dobrý.
  • Taky jste mohli ukázat replay featuru, která dlouho neměla obdoby. Byl to takový malý technický zázrak tehdy.
  • Nikdy jsem nesouhlasil s názorem, že 3dfx verze vypadá lépe, než originální pixelatá. Vždycky mi přišla pixelatá verze lepší, drsnější, špinavější a kouzelnější. I dnes hraju C1 v pixelaté verzi.
    • Navíc se ta pixelatá verze dá pomocí configu upravit na nativní rozlišení a dosáhnout tak mnohem větší jemnosti obrazu ale bez sterility, kterou způsobuje 3dfx verze.
      • 3dfx verze se navíc i na dnešních strojích celkem trhá, zatímco pixelatá je nádherně plynulá.
        • Ja som nedavno hral 3Dfx verziu cez nGlide v 1920x1200 a v pohode som to dohral. Iba na niektorych miestach framerate poklesol, ale nikdy z toho nebola tahova strategia.
  • Jack1947
    Super Retro, i když jsem nepopchopil úlohu policie asi aby zjednala pořádek či co *7*
    • ty nechapes mnoho veci, vid?
  • C-BEAM
    super gamesplay na výbornú hru a Olejník je môj človek, súhlasím, že postavičky v jedničke pôsobili lepšie ako 3d modely neskôr, presne ako v spomínanom MK, dokonca i v najnovšom MK pôsobia stále hrozne umelo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit