Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čau, náhodou jsem na video narazil po 1/4 roce. Je to paradox, ale na linuxu pod wine Hexplore běží úplně bez problémů.
  • Našel jsem na Uložto funkční instalovatelnou verzi která jede na Windows 7/8, tak jí prubnu. Díky za tip.... *1*
  • Jo, kde jsou ty časy kdy jsem to hrál prvně.. Hned bych si to zahrál znovu.
  • Pamatuju si, že tehdá mě to vůbec nechytlo.

    Teď, když u Retro GamesPlaye řvu na Pavla ať si sakra vyléčí toho frajera v modrým nátělníku, to vypadá, že to CD budu muset někde vyhrabat a prubnout to znova.

    Tak vám teda pěkně děkuju, hoši. *2*
  • Mam rad stare hry, vyrustal jsem na nich. Ale proc davaji do gameplaye takovou hru, to fakt nechapu - je cela rada zajimavejsich. Jedinym duvodem muzou byt snad hadanky, ktere kdysi byly dost podstatnou nutnosti, ale Diablo 1 ukazalo masam, ze jde klikat i bez mozku.
    • Hexplore je o pár let mladší než Diablo, takže se spíš jedná o pokus přidat hádanky do toho klikání bez mozku jak ty říkáš. Nevidím v tom nic špatného.
  • joo to byla parba :-) mam to jako originalku z levelu jeste :-)
  • Haha, na Hexplore si pamatuju, v hlave mam uplne vyryte ty drsne rysy hlavniho hrdiny MacBridea :)))

    Akorat vim, ze pro me bylo hrozive zklamani, kdyz jsem to po X letech konecne rozehral... ze to byla megarychla megaakce. Na obrazcich v nejakem starodavnem Score nebo Levelu nebo cem to vypadalo jako super nadherne 3d promyslene rpg s uzasnymi lokacemi. A ono to pak bylo jeste akcnejsi nez Diablo!
  • CommeTV
    Hele lidi není to az moc barevný?
  • Hele, někdo tady našel ten Plevel s modrobílou obálkou :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit