Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • když tam zmnovali toho Johna Wyndhama a je Vetřelci z hlubin jako inspiraci pro hru. Zajímavé je, že JW napsal i knihu Chrysalidé (Chrysalids), což je jméno vetřelců v xcom
  • Skvela hra, jen skoda tech pomerne stereotypnich a dlouhych teroru na lodi ( coz se da, ovsem s fan made patchem upravit ).
    • Paulcz
      Pamatuju jak v lodních misích byl dost nepříjemnej bug, že byl občas ufon někde mimo loď nebo v místě kam se nedalo dostat. Nehrál jsem to moc systémem save/load a posbírat vybavení po padlých a odletět to bylo na hodně dlouhý lokte :)
      • Na lodích byli strašnej voser Bio-droni. Vždycky zalezlí v kajutách na záchodech, nebo někde v rohu, takže většinou nešli sejmout na dálku, okamžitě reagovali na jakýkoliv pohyb střelbou a když už je voják sejmul, tak explodovali a vzali ho sebou... :)
  • Bacha, hned v první minut ten blb propálí spoiler z nového Xcomu.
  • Ha!, krabiznik za rohem, ty hayzle! Jeste ze jsem si nechal v zasobe dost time units, abych ti provrtal pajsl 20tkou vrtakem! :)
  • U totohle jsem jeste jako maly spunt stravil se slovnikem v ruce vic hodin nez jsem si ochoten priznat. Bravo! :)
  • jak tu porad nekdo resi nefer obtiznost, pomalu nepamatuju strategii, kde bych dostaval ze zacatku takovej kour jako v tomhle, kdyz jsem s pouhyma harpunkama narazil na krabizniky, bylo o zabavu postarano a v cely kampani jsem mel snad 50% ztraty v prumeru na misi *1*
    • krabižníci byli masakr. Nejprve jsi jednoho musel zabít, vyzkoumat a pak jsi dostal ten diamantový vrták či co to bylo. To vrtalo krabižníky na jednu ránu. Nakonec to byla má nejoblíbenější zbraň ve hře. Stačilo mít hodně časových jednotek, přiběhnout a provrtat. Dělalo to větší škody než puška a skoro nikdy to neminulo.
      • Ne.
        Základní vrtačka - Vibro blade - byla za prozkoumání těla Calcinite. Ti byli poměrně vzácní a dali se setkat během jistého, krátkého časového úseku hry a v jistém druhu misí. Reálné se stávalo, že se s nimi hráč nesetkal.
        Vyšší verze Thermic Lance se dala vyzkoumat za následnou pitvu Gillman-a. Následně se dala vyzkoumat i poslední - Heavy Thermic Lance.
        • díky za připomenutí, už jsem to zapomněl. vyhledal jsem to a vibroblade byla stejně nejlpší - nejmenší, nejrychlejší a s největším dps

          "Compared with the Thermic Lance and Heavy Thermic Lance at a total use of 60% Time Units, the Vibro Blade deals a total of 480 damage (6 uses), while the Heavy Thermic Lance places second with 450 damage (3 uses) and the Thermic Lance places last with only 440 damage (4 uses)."
    • a bylo to v tomhle, ty terrory na tankerech? kdy za rohem nebo za dverma dycky cekal mozek a zkonvertoval mi vojaka na zombie? no ty byly pekelny

      a casovy limity... tam sice myslim nebyly, ale ten nelidskej rev a znasilnovani civilistu, kdyz byl clovek pomalej, to byl teprve stres *5*
  • krabižník! vrtákem do ksichtu, tumáš, hajzle...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit