Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Herní texty v Comics Sans, to je masakr. OK, je to komiksová hra, ale stejně.
  • TheGGG
    první hra z retro sekce, která vypadá dobře a rád bych si ji zahrál... ale nikde není k dostání...
    • ucho
      já ji na svém GOG účtu mám, takže kdo o hru opravdu stál, tak ji má ;)
  • Jo, tohle byla stylova hra. Hral jsem ji nekolikrat (v te dobe), nikdy nedokoncil a hned bych si ji zahral znovu, nebo mozna bych si rekl i o remaster/remake nebo regulerni novy dil (?). Zkratka hra, ktera mela silnou konkurenci, ale diky svemu vizualu a hratelnosti nespadla do propadliste dejin.
  • Bývalo to na GOGu, ale pak to stáhli. Já zastávám názor, že pokud se ta hra nedá nikde oficiálně koupit, pak je to de facto abandonware...
    • (odpověď pro Dragoo)
  • Da sa ta hra niekde kupit? Pozeral som Steam, GOG a Uplay, a nenasiel som.
    • Jistě že ano. Tady: https://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=XIII&_osacat=0&_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=XIII+PC&_sacat=0
      • Mám jí doma na PC DVD originálku. PC DVD je to docela vzácnost, většina lidí co to tenkrát kupovalo to bralo na CD. Já jsem měl už od roku 2002 DVD mechaniku, takže volba verze byla jasná.
  • Jack1947
    Já hrál jen demo na PS2 a to stále dokola , sakra to už je let sice to není úplně retro ale stejnak, škoda že cellshading grafika nevydržela delší dobu i když chápu dnweska tahle komiksnost" může působit poněkud legračně a to Bam- bam z komiksu ( jo tehdy jse m neveděl že to je z komiksu) potom jsem to hrál i na pc mám pocit že jsem to dostal zdarma k něčemu v profesionální české verzi ale ne nedohrál heheh.
  • Vybornej napad! *4*
  • Odulin
    To byl dobrej, ne-li skvělej rok!:) To sem poprvé bydlel při studiu FAVky v Plzni na koleji a poznal konečně kouzlo sdílení dat na síti. Všechny tyhle hry se tam okamžitě válely u těch šílenců, kteří je hned někde sosali...joooo študenti. To byly nádherně propařený 3 roky. :D
    • Myslis "prokradeny"?
      • Odulin
        Čoveče nevim úplně jistě, jestli prokradený, protože ten týpek z vedlejší koleje si tam pak i účtoval 80-100Kč za vypálení dat na dývko, na kterým jsem si takhle prinesl halfa2 a dalsi... ;)
      • Kdo ze studentů tenkrát nepirátil? Jednak nebylo z čeho a druhak na tebe neskákalo x bundlů za dolar z internetu, ale hry třeba v 90. byly neskutečně drahé a "origoušku" mělo jen pár vyvolených a další věc byla vůbec možnost něco zaplatit online. Já třeba u studentského účtu měl pouze Maestro kartu, s tou si většinou online neškrtneš a rodiče kartu online prostě nechtěli použít. Teď jsou jednak slevové akce a navíc digitální distribuce je daleko jednodušší a bezpečnější, takže to z tepla domova stáhneš za pár minut/hodin. Než lézt na warez a zkoušet štěstí tam, navíc nevíš co za svinstvo si s tím stahuješ do compu. Dneska už mám většinu her zpětně zlegalizovaných na Steamu nebo GoGu, ale tenkrát to většinou jinak nešlo.
        • Jack1947
          S tím svinstvem nesouhlasím... ale jinak je doba jiná to zas jo, lidi dostávají fůru starších blbostí zdarma... a nebo stále kupují hubles a pak neví co se zapraseným účtem dělat -.-
    • ucho
      to mi povídej, parádních 8 let na kolejích.
      • Odulin
        Pěkný, Pán se tam nějak zdržel. :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit