Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jee, to je zase jednou nostalgie. Zajimalo by me, jestli se jeste nekde doma ve skrini vali papir s kodama ke kolum. Pamatuji si, jak jsme s kamaradama zkouseli ruzny kombinace, jestli trefime nejaky vyssi lvl. *4* Na netu to asi bude, ale co si clovek sam nevybojuje... *4*
    Kazdopadne super hra, jen me stvalo to obcas zdlouhavy prenaseni, ale muj detsky mozek se tenkrat roztacel na vysoky otacky a ten pocit zadostiucineni, kdyz clovek konecne vyresil nejaky tezsi lvl, bylo k nezaplaceni. *4*
  • kubi-wan
    Jedna z úplně prvních her, co jsem kdy hrál... u mámy v práci na starý 286ce, společně s Commanderem Keenem, SimCity 2000 a Tunnelerem!
    Tahle dostat se na GoG, chňapnu po ní hned!
  • Můžu se vám podívat jestli nemám na SNES Super Mario World. Nebo emulátor, podle mě nejlepší Mario
  • Jj, dobrá logická gameska :), jedna z mála her co byly i pro NES/SNES a dá se docela v poho hrát přes emulátor na dotykovym telefonu. Jinak většina těch NES/SNES her chce moc rychlý a přesný reakce, aby to šlo rozumně bez gamepadu na dotykáči :). Ještě tak nějaká JRPG, nebo Zelelda Link to the Past jdou hrát rozumně :)
  • Odulin
    Pushover :D njn málem bych už na ni zapomněl.
  • Jeee to sem hraval jako malej fakan u pribuznych a pak sem to dlouhe roky shanel, ale nikdy sem uz nezjistil jak se to jmenovalo. Du to hrat, nejvic nadsenej sem z toho *1*
  • taky už sem na ní zapoměl to byla bezva hra na Amize
  • Jéžiš, u toho jsem se jako malej tak navztekal *1*
  • Pecka úplně jsem na tohle zapomněl, ten obrázek mi vyvolal spoustu supr vzpomínek.
  • Tahle hra mi nepochybne pred 20 lety zpusobila nekolik nerdragu a nikdy jsem nedosel do konce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit