Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro me naprosto nejlepsi hra co jsem kdy hral...koupil jsem si tehdy originalku na nejake vystave herni...snad jrc nebo kdo, uz nevim...nekdy v roce 1998....byla to naprosta atmosfera a hra jako takova :) dodnes mam krasnou krabicovku doma :)
  • Jejda, niekto si spomenul ;))
  • XXDarthVaderXX
    Mein Führer *14*
  • Ty videosekvence byly otřesné svou roztáhlostí. Frajer přišel, koukal kolem sebe polovinu doby videa, pak na něco šáhnul a šel zase pryč. Navíc vypadal jak Eric Harris z Columbine High school shooting. Hrůza a děs to dnes sledovat.
    • nj takové byly časy. Pro mě to má určité kouzlo.
  • No když ty dva vidím, je mi jasný proč sedí u her. A to jim to ještě nejde *1*
    • No pokud vím Lojzíku, je Pavel ženatý. Takže už moc vyžití krom hraní asi chudák nemá. Honza má zase přítelkyni, takže je zatím jen jednou nohou v pr.deli.
  • Doporučuju https://www.youtube.com/user/Gggmanlives/videos
    Realms of the Haunting recenzoval před týdnem, má skvělý recenze na starý i nový fps hry.
  • tech 7/7 si jeste pamatuju... hra byla na level CD jako demicko - snad prvni level cd, kterej jsem si kdy koupil

    z toho hranyho intra, ktery bylo soucasti dema, jsem byl naprosto odvarenej, nic podobnyho jsem predtim nevidel - a o ty kostickovany grafice jsme tehdy rikali, ze to je "grafika jak dovopravdy"
  • ten knírek ala H**** je fakt *1*
  • tak toto mi tenkrát zcela uniklo, ani jsem netušil, že ta hra existuje. A vypadá dost zajímavě !!
    Ta grafika mi ale zas tak dobrá nepřijde vzhledem k tomu, že v roce 1999 vyšel System Shock 2, což je hra po grafické stránce nadřazená ve všech ohledech.

    Těma animacema mi to připomíná jiný horor z té doby, který pamatuju - The 7th Guest z roku 1993
    • C-BEAM
      lenže tá hra je z roku 1996-7 a vtedy znamenali 2-3 roky vývoja obrovský skok v grafike. On vyšiel v dobe hier ako Duke Nukem, Hexen alebo Redneck Rampage a v tej konkurencii sa táto hra nemá za čo hanbiť. Samozrejme boli graficky vyspelejšie hry ako Quake ale ten mal nevýhodu v sterilite a nízkej interaktivite s prostredím. A v roku 1999 navyše prišiel Quake 3 proti ktorému vyzeral i SS2 absolútne zastaralo.
      • když si zkusím zahrát SS2 a Quake 3 dnes, tak SS2 vypadá rozhodně hratelněji. Ale máš pravdu, že tenkrát to šlo strašně rychle dopředu. V roce 2002 (další 3 roky) vyšel Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast - jedna z mých vůbec nejoblíbenějších her z té doby. A to zas bylo uplně jinde.
        • C-BEAM
          čo to znamená vypadá hratelneji ? *1* myslel som si, že sa bavíme čisto o grafike a tu mal Q3 ďaleko lepšiu. A hratelnosť týchto hier sa nedá nijak porovnávať, tie hry sú úplne o inom.
          • myslím to tak, že SS2 bych si zahrál i dnes, kdežto o Quaka už bych ani nezavadil. Quake mě nebavil ani tenkrát a pamatuju si, že kamarádi pořád pařili Quake Arénu :-)
            • Nezabudajme ze RotH podporuje 2 rozlisenia, VGA a SVGA. Do SVGA sa treba manualne prepnut. Dnes by si to hral najskor v dosboxe ktory este potporuje rozne filtre ktore by snad mohli pomoct. Celkove by to malo byt teda ok. Ja som minuly rok presiel System Shock 1 takto a bolo to ok.
            • Zagro
              To proto, že si se do toho nikdy pořádně nedostal (nic ve zlým).

              QUAKE RULEZZzzz :)
              https://www.youtube.com/watch?v=wY3LZ6Wh0yM
  • supr hra, dohrano davno a byla to fakt pecka!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit