Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přes veškerou ikoničnost byl gameplay 1 docela o ..... jedna z prvních 3D hopsaček , která dokázala , jak skvěle degradovat gameplay na koridor a přidat permaproblémy s kamerou . Jak v gameplayi padlo - tehdy prostě 3D musel mít každý . Pro mne nejlepší "taky 3D" platformovkou zůstává Klonoa: Door To Phantomile
    • Klonoa FTW!!!
      Nejlepsi Crash byl pro me CTR, protoze motokary a multiplayer…
  • frantisek_nejezchleba
    a kde je to bonusové retro? :D
    • Draken69CZ
      https://www.youtube.com/watch?v=fxw5810PEPE
      • Pavol, ked drzis ctrl mozes strafovat aj ked hras klavesnicou :D Jak do seba nechavas strielat IMP gule :D
  • Podle mě je Spyro lepší než Crash jak technicky tak hratelností.
  • Nekoukám, nuda, radši bych mrknul na známější hry.
    • znamejsi? jako co? posledni dil call of duty? jen malo postav je znamejsi, nez tahle liska *8*
      • fallanga
        *bandicoot
        • Drake si to taky spletl, no...
        • Tilwaen
          * Perameles gunnii
          • fallanga
            *Bandikut Gunnův
  • nevim, jestli existuje ikonictejsi postava pro PS one... ta hra v podstate nema jedinou chybicku, jako ostatni hry od naughty dog, oni proste umi
    • Ještě Spyro je velmi ikonický :)
    • Až na první Uncharted.
      • PanS
        Až na VŠECHNY Uncharted.
        • Koukám, že se dostalo do módy nadávání na Uncharted.
          • PanS
            Nemyslím si, že je tento názor tak rozšířený, aby se dal nazvat módou. Každopádně pro kritiku existuje důvod(y), takže je to v pořádku.
            • PanS
              Edit: Příspěvek, na který jsem reagoval, byl smazán.
  • solomon.short
    v den dooma a hraji totok. tedy nic proti Crashi, ale dokazal jsem si predstavit neco stylovejsiho :)
    • Draken69CZ
      https://www.youtube.com/watch?v=fxw5810PEPE&feature=em-lbcastemail-np
  • fallanga
    Legendární hra. Dvojku jsem měl mnohem radši, tu doteď považuji za jednu z nejlepších "skákaček". Ale i jednička byla skvělá. Škoda, že se živák kryje s hokejem.
  • Moje oblíbená..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit