Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nej lokace v RTCW: katakomby, Bramburg dam (přehrada), Labs Norway (včetně přístaviště ponorky)
  • Retro rozlišení ?
  • dnes je ta hra totalni s*ačka, otresny dizajn urovni nuda nuda. The New Order to je jine kafe
  • Čista krasa, vtedy aj dnes...
    • Všetko sa mi velmi pačilo, ale najviac tie mrchy, v koženych, obtiahnutych korzetoch *14*
  • Priste by nebylo od veci mit zaply v-synch. Ty zlomy jsou videt od prvnivch vterin intra.
    • taky mě to napadlo. docela se divím že se zatím nikdo jinej neozval. je to běžnej problém většiny místních videí. je to divný, ale většině to asi nevadí. já bez v-sync nedám ani frag.

      je možné, že trhání obrazu vzniká krůli streamování videa a v redakci na kompu je všechno ok?

      a k tomu intru - intro je video. za chyby v něm nikdo v redakci nemůže. jak je možný, že vývojáři hry nezapli v-sync při natáčení intra je jiná otázka. úplně stejná situace je u intra ke stalkerovi. zlomy kam se podíváš a přesto to pustili do finální verze...
  • Milovaná hra. SUper!
  • Hanzales
    Taky jsem se toho nahrál až běda. V té době to mělo navíc fakt efekt, už ukázky MP s plamenometem byly dech beroucí, myslím že jsem to viděl prve na výstavě, ale když pak člověk rozehrál ten singl, nemělo to chybu. Co mi tak mozek problikl, první údiv byl nad vojákem v hledáčku optiky, jak si pokuřuje cigárko :) Ale už samotný úvod s lanovkou byl na tu dobu úchvatný. Z toho engine tehdy vymáčkli ranec. Dohrával jsem to znovu i relativně nedávno, prostě klenot :)
    Edit: Koukám teď a lanovka nebyla úvod, to mně asi zmátl teď ten Old Blood, ale lanovka každopádně utkvěla v paměti velmi :)
  • Hnisavec
    najlepší Wolf a jedna z naj hier...škoda že neukázali i stealth misiu, tá bola tiež legendárna, ale Olej má pravdu vo všetkom čo o hre povedal. Geniálna nadčasová vec, ktorá nestarne
  • Hra mého dětství... :)) poznamenala celý můj budoucí život :D
    • A v hlavě to máš jinak v pořádku? Asi ne, nehraj tolik, zblbneš z toho...
      • nemám, jsem z těch her přesně retardovaný jako ty :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit