Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nestihal jsem. Jdu na to mrknout. Skoda ze se spis nehrala 1 nebo 2 to jsou opravdove discworld klasiky, noir je spis takovej ulitlej spinoff. A jestli nebyl Honza Izer Olejnik. Ah jo
  • jabbo126
    asi jsem zaujatý a nechci tu roznítit nějaký hate, ale jako fanouška zeměplochy mě vaše "příprava" málem rozbrečela, nejde o hru jako takovou, budiž, nevíte co máte dělat, ale odpovědi na otázky, které jste si sami kladli, jsem věděl v okamžiku kdy jste je položily, vysvětluje to i fakt, že martin od 18 nic od terriho nečetl, ale proboha proč? Proč jste nenašli někoho, kdo se v tom vyzná? A když pak martin řekl "Noddy..." tak jsem málem zvracel. Takto si uctění památky pana pratchetta rozhodně nepředstavuju... fuj ...
  • solomon.short
    budiz mu zeme plocha...
    • solomon.short
      a nejlepsi postavou byl Sir Elanius a pak velbloud z Pyramid
      • Zagro
        Bábi Zlopočasná ! *7*
  • Kde je Olejnik? Clovek se jednou tydne tesi na Retro s Olejnikem a zase Bach :)
  • Co udělat retro gamesplay s Worms2? Dali byste si to párkrát proti sobě a bylo by... minimalne spoustu legrace:)
  • Thorar
    Zeměplochu jsem přečetl celou (cca 35 knih, i nějaké ty vedlejší jako Tonička bolavá), doufám že brzy vyjde i ta poslední, Pod Parou (Raising Steam). Nejraději mám první kterou jsem četl, knížku o Smrťovi - Sekáč. Škoda, že jste začali tak brzo, nestihnul jsem to:-)
    • Tusim niekedy v aprili by mala byt aj cesky.
  • Rly? Nějak brzo ten Gamesplay fakt jsem to netušil a tim pádem nestihl.
    • Ty vole hroznej problém si to pustit ze záznamu..
      • ale tomu chybi to napeti zivyho prenosu *5*
      • Asi si nepochopil o co šlo, já chtěl LIVE a tim pádem taky přispět k diskuzi.
        Záznam jsem viděl dřív než jsi zareagoval
        • Tak to je jiná, když to řekneš takhle *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit