Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já hraju Supcom FAF coop, ale témeř nikdo to nehraje.
  • Ve své době pecka, ale dneska po Supreme Commanderu už se k tomu těžko vracím. Zejména díky doladěnějšímu ovládání (letecký most, cyklení výrobní fronty), přehlednosti (možnost odzoomování), lepší Ai jednotek (automatická střelba po jednotkách zachycených radarem, lepší pathfinding). Povedl se i upgrade budov a dolů a zajímavější ekonomika díky propojování sousedních budouv, které ale v případě elektráren mohly jedním výbuchem řetězově zničit půlku základny. Škoda že SC 2 mířil úplně na jiné publikum a tím si pod sebou podřízl větev a Planetary Annihilation je takové rozpačité. Kořeny Total Annihilation jsou v něm vidět, ale nějak to není ono. Zejména díky absolutní nepřehlednosti tenisáků (planet), na kterých se to celé odehrává.
  • Za mě je NEJ rts stařičký EArth 2140 (polská hra),tahle hra měla supr umělou intaligenci,ale jen dos verze. v xp verzi je něco podělaný,hru spustíte ale AI očítače je plně dementní,to samý Steam verze,to samý GOG verze (ta je dokonce nejdementnejší.
  • Ahoj pro všechny fandy stařičké TA. Věděli jste, že existuje předělávka do multiplayer verze zdarma? Jmenuje se to SPRINGRTS a je to fakt bomba. Teda alespoň mě to hrozně baví. Vůči živím protihráčům je to něco úplně jiného než proti AI. Grafika zůstává věrná originálu, takže na dnešní poměry už nic moc, ale kvůli grafice to nehraju *1*
  • TATO HRA je ABSOLUTNA NASVACAVACKA!!! presiel som ju min. 5x. Na svojom pentiu 100, 16mb ram a w95 som to drtil az sa mi z hlavy parilo a z pocitaca tiez. Jednoznacne top strategia tej doby co sa tyka technickeho spracovania podporeneho do tej doby nikde nevidaneho cool designu ma proste dostavalo do kolien. A mam silny pocit ze si to zahram znova ...
    • Co znamená "NASVACAVACKA" ono už tak je to bez diakritiky celkem nesrozumitelný komentář, ale tohle slovo se přiznám opravdu nechápu.
  • Vyborna rts :) mam doma jeste zberatelskou edici....ted hraju uz verzi z gogu ani bych nemel jak to nahrat *1*
  • Total Annihilation nikdy jsem nepochopil oblibu tyhle dementni hry ja radsi starcraft/dunu/red alert sry
    • "Nikdy jsem nepochopil" - toto by sis mel nechat vytesat jako epitaf.
      • https://www.youtube.com/watch?v=E6qNDpl3QUk
    • Johnny
      To je nám líto *9*
  • Vy dva ste z tý vaší sebranky nejlíp koukatelný. Zase jako vždy, spousta zajímavýho povídání, tu hru sem sice nehrál, ale čert vem pitomou televizi, todle je DALEKO zajímavější.
  • jj, toho času na tomhle stravenyho... Neskutečně hratelná rtska, zkaždýho stroje, baraku i lode zustaval vrak.... Po velkých bitvách pak nádherné scenerie
    • +hořící stromečky
  • Stratégie v 90. rokoch mali úplne iný nádych ako dnes. Za mňa predstavuja TOPku Tiberian Sun...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit