Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ufo 2 bol naozaj terror oproti jednotke. ALe tento diel ma velmi potesil, xcom seriu mam velmi rad a potesili aj info zo zakulisia :)

  • UFO super a Operaci Wolf moc dobře znám, hrávali jsme ju na 286 v sedmé třídě. :-D Mimochodem jsem si Wolfa nedávno stáhnul, vzpomínky na děcká léta :-D

  • rickdeckard

    Mám doma ještě originálku CD verze s asi dvousetstránkovým manuálem. 

    Ze začátku jsem měl problém do hry proniknout, na asi dvanáctiletého kluka bylo těch mechnik zkrátka moc. Ale později se z toho stala láska na celý život. 

    Dodnes hledám podobný typ her, z těch posledních – Xenonauts mě, bohužel, vůbec neoslovili. Nový X-Com je fajn, jen zkrátka lineárnější, žádný management více základen. Jsem zvědavý na Phoenix Point. 

    • Zkus teď vyšlý Warhammer 40K - Mechanicus. Vypadá to podle mě dost dobře. A taky mám spadeno na Mutant Year Zero: Road to Eden - a to podle mě bude fakt pecka.. 
  • Co takhle Xenonauts? Ta je původnímu ufu daleko blíž.

    • ravux

      Nechapu. Daleko bliz nez co? Nez puvodni UFO, ktere hrali?

      • Ve vidieu to neustále porovnávají s novým XCOMem od firaxisu, jako by žádná jiná hra neexistovala.

  • jack

    Hra vynikající, vyprávění opět epesni, jen ten gamesplay na začátku (dal jsem neměl sílu koukat) je tragicky. Proč proboha strilite přes půlku mapy s greenhornama a ještě si vybíráte střely s nižší pravděpodobnosti a divíte se, ze nic netrefite. 

  • uzivatel1982

    Pro mě nejlepší hra všech dob. 

  • jojo starý dobrý ufo bylo jedno jestli uděláš 5 kroků a pak vystřelíš nebo vystřelíš a uděláš pět kroků ta hra měla logiku časovej úsek byl časovej úsek ne jak dnešní ****ny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit