Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tak nevím jestli jen zrovna nej hít od frantíků k jinejm frantíkům... Ubisoft už nikdy nebude tím ubisoftem kterým býval. To je třeba si uvědomit a toho se i držet.
  • Lukyz
    Může a myslím si, že Vivendi ti to brzy předvede *9*
  • No tak je to jasný stejně jako EA jde UBI do 3,14če. *14* No když o tom tak přemýšlím, oni tam už vlastně jsou. *5*
  • Veskoslav
    Nepřátelské převzetí se většinou dělá skrze další lidi a menší společnosti. Nepřijde firma a řekne si, tak teď koupím 20% Vašich akcií.
  • To se ale bavíme o uplně jiné firmě a co je důležitější o uplně jiné době, starcraft 1 to sme skoro 20let v minulosti od té doby se přeci jen celá herní scéna posunula a to víc a víc k penězům a to že se Vivendi povedlo vlastnit firmu před dvaceti lety která měla uspěch neznamená že najednou se stane to samý s UBI, protože všechno nasvědčuje pravýmu opaku.
  • Tak zrovna Vivendi vlastnilo Blizzard v době, kdy vydával podle mě nejlepší hry ( Starcraft, Diablo 2, Warcraft 3). Takže mizérii v podání současných titulů od Ubisoftu bych za neúspěchy na burze fakt neschovával.
  • Doufám, že se nový majitel bude chovat k mojí srdcovce - světu Might and Magic s větší úctou. Nic horšího, než mu provedl Ubisoft nastat nemůže ( Clash of Heroes, Heroes online a Heroes 7).
  • jo přesně. a zjistil bys, že nepřátelské převzetí je zcela běžný a často používaný ekonomický termín
  • Doufat můžeš, ale přesně co si napsal se stane, vezmi si předtím než se tam začalo vivendi motat, UBI zrovna vydalo AC2 všechno na výši, krása a sluníčko, pak se jim tam pomalu začalo cpát a s tím se začali dojit značky a čím víc se jim tam motali tím víc se dojilo, tím víc se sralo na hry a na hráče samotný a pokud to vivendi převezme, tak to kompletně zničí i ten zbytek zábavy který hry od ubi měli.
  • No ale ma pravdu v tom, ze jen iddiot si da verejne obchodovatelne akcie a pak se divi, ze je nekdo skoupi... P.S. Jdete uz nekam s tim vasim filtrem.
  • Nikdy jsem neměl Ubisoft v lásce ale momentálně mají celkem rozumnou strategii s Rainbow6 Siege tak jsem si říkal že možná konečně dostávají rozum. Doufejme že tohle "převzetí" nebude zase jedna z těch událostí kdy nějaké individua co nemají ponětí o hrách a o tom co si zákazníci přejou začnou kecat do vývoje a řízení firmy aby zvýšili zisky a půjde to zase do p****e. No uvidíme.
  • Veskoslav
    Si to trochu představuješ jako Hurvínek válku. Debilní pojem to není, je to naprosto normální pojem. Že netušíš, která bije, to už je druhý problém.
  • ubisoft byl na začátku zjevení, asi jako EA. Ale pak se dali stejnou cestou, ždímat pár zavedených značek s minimem inovací (někdy i osekáním obsahu a původních mechanik) a U(don't)Play + always online/savy povině v cloudu to zazdili úplně. Jsem rád že konečně uvolnili settlers a anno na GoG, takže jsem si je konečně mohl legálně koupit.
  • KrPa
    od toho to je akciova spolecnost, akcie jsou delane na prodej, tak to je jen takovy debilni pojem, kdyz si nechci nechat vzit firmu, nedelam akciovku
  • zaty
    http://lmgtfy.com/?q=nepratelske+prevzeti
  • A víš o tom že ubi začalo dělat ty svoje největší shity zrovna v době kdy se jim do toho začalo motat Vivendi? a víš že čím víc se jim tam motaj tím větší shity vydávaj? hádej jak to asi bude vypadat až to budou vést, pá pá jakákoliv dobrá hro která mohla vyjít.
  • MickeyMutant
    Ty maj takovou smůlu, že Vivendi jsou taky Francouzi. By to jinak mohli skoulet na ochranu národního kulturního dědictví.
  • Veskoslav
    Marketingový? Ekonomický pojem, který se soustředí okolo investičního rozhodování a investic. V angličtině je pro to výraz: hostile takeover.
  • KrPa
    "nepřátelské převzetí" - to je nějaký marketingový pojem?
  • To je dobře. Stejně ubi dělá kopie vlastních děl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit