Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Srablety mě nezajímají, radši ať udělají konečně po letech pořádnou hru na pc.
  • vrchni polovina obličeje se mu nesmeje
  • Kazdemu je jasne ze to co hovori su kecy. Respektive je to vyvoj a trend ktory sa deje a bude diat a nezabrani tomu pretoze obraz-grafika predava. Skor stoji za zamyslenie preco to hovori. Podla mna je dovod preto lebo EA nestiha dobehnut mobilny segment a nedari sa im tam generovat zisk aky by chceli, tak sa snazia ten trend "spomalit" v ociach potencionalnych zakaznikov.
  • jdete stema šrotama nekam na PC bude furt nejlepši grafika na mem compu se čtyrma GTX TITAN *5*
    • Bla bla bla, dostavila se erekce Pepíčku?
      • co ty vis treba pepa ma ctyry GTX Tanga *1*
        • Na tangach ale nevies, ako si ich mas obliect, pretoze chyba hnedy pasik
  • Hele Kickas, nechodíš náhodou boxovat k Zeilkovi do restaurace Rugantino ? Vyraz (pravdolaskomil) rika misto dobry den. Slysel jsem to jen od nej.
  • fizola
    super grafika na tablete/smartfone je aj tak vacsinou o tom machrovat prrd kamaratmi, hoci najdu sa aj zabane vynimky (Nova3, Ravensword, Real racing 3) hlavne tie narocne tituly zeru baterku jak blaznive, to potom treba mobil kazdu chvilu nabijat
  • Matthew1J
    :D Ten člověk na tej fotce vypadá jak nejaký geniální zločinec.
    • vypada jak antony hopkins
    • Viktor_H
      Já myslím, že John sám byl celkem ok...
  • tak to nam rika levak od pohledu... :) jeste ze je pryc z byznysu.
    • Pravda, jasnej Vogel z Tais-toi (Drž hubu).
  • Tohle že říká šéf EA? Kdy EA naposled za něco stálo? ... Dyt to je už víc jak 10 let co dělali špičkový hry.
  • Že to říká až teď...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit