Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • misho8723
    Tak Split Second bola parádna hra, veľmi zábavná a dá sa povedať, že v určitom smere aj originálna (doteraz si pamätám ako som neveriacky a s otvorenými ústami pozeral na roztrhnutie priehrady alebo pád lietadla presne na mňa) a to nehovorím ani o skvelej možnosti splitscreenu na jednom kompe = kopec srandy.. Zato RRU je tiež vcelku dobrá hra, ale s nudnými traťami, so žiadnym splitscreenom, s grafickými problémami (aj keď aspoň so 60 fps, naproti SS, ktorý bol zamknutý na 30 fps), s miestami prehnanou obtiažnosťou, nezáživnými drift kolami, atď..
  • Ridge Racer mě vždycky zaujal jen intrem...
  • taky Blur a Split Second ma celkom bavili ale toto je fakt otras

    1 - grafika - vyzera to dost hnusne, auta, okolie, efekty, "destrukcia" proste vsetko
    2 - obtiaznost - jasne ze by hra nemala byt taka ze ju prejdem jednou rukou a druhou sa zaroven sprtam v nose alebo skrabem na zadku/vajciach (zalezi podla vkusu a pohlavia *1* ) ale toto je uz trosku moc hned na zaciatok, AI bezchybna, znicim supera a ten sa objavi dobre ze nie predomnou - to uz je si myslim riadny fail a opakovat trat milion krat aby som sa dobre umiestnil, tak to mi velmi zabavne nepride (pre tych co by chceli rypat - nemam 13rokov a niesom odchovany na EASY COD)
    3 - dufam ze zas zle predaje hodia na "zlych" piratov, kebyze tu hru vidim niekde v obchode za 1€ tak by som ju nekupil, jedine zeby tam bol daky paradny plagat, ten by som si niekam dal a hru hodil do kosa
    • No nevím, obtížnost mi přišla docela normální. Buď je problém v tom, že si to nehrál na gamepadu nebo je to rukama.
      Takové Split/Second na maximum bodů mi přišlo daleko těžší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit