Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda že tak nějak zanikl projekt In Country Vietnam pro RO2 na který se těším snad už dva roky. :(
  • hlavne at uz dodelaj killing floor 2.....
    • Tož KF2 jsem teď po pár měsících zas prubnul a nevypadá to tak zle, gunslinger je jazda. Každopádně to takto mělo vypadat hned ze startu za těch osm kil.
    • Na KF2 dělá Tripwire a na RS2 Vietnam Antimatter, Takže...
    • Prapodivná reakce na Rising Storm 2: Vietnam....
  • cilovka na tenhle rok pro me, hafo se tesim,jasna koupe...
  • ja_nic_nevim
    RO2 má dnes výbornou komunitu, úroveň hráčů se o dost zvýšila, zejména na ruských serverech (což mi přijde jako dost paradoxní). Komunitou vytvořené mapy jsou excelentní a vanillu zakopávají do země. Rising storm... má také pěkné mapy, bezva atmosféru. Ale je znát, že běží na amerických serverech, protože Evropan bude mít vždy vysoký ping, což je pro MP zásadní.

Oceňuji, že Rising storm mohu hrát, aniž bych si ho koupil, přístupný je jen rifleman (springfield).
    • Inquisitor
      Já mám teda v RS ping pokaždý v pohodě.
      • Tak já se na to vy*ral hlavně kvůli pingu. V menu většinou krásných 40, ve hře krásných 150. A to je pro mně nehratelné. Jinak hra je to neskutečný nářez.
        • Já si nejsem úplně jistý, jak moc se tomu dá věřit, hra mi obvykle ukazuje 100+ ping, ale lagy jsem doposud nezaznamenal. Holt mám asi štěstí...
          • Pohyb je v cajku, netrhaný nic, i s pingem kolem 150, ale netrefím ani barák, a to mám frčky na lvl89, takže rukama by to nemělo být *1* . Má to hodně zvláštní netcode.
            • XXDarthVaderXX
              Sám musíš vědět, že o lvl to není. Jak to říct jednoduše...hm...jo

Někdy hraje roli i to, jak se člověk vyspí. Někdy můžeš mít vysokej ping jako vždy a střílíš to jedna báseň. Jindy to končí debaklem na všech frontách a přichází frustrace.
        • u mě stejný, přestal jsem to hrát kvůli tomuhle .. škoda, ale naposledy jsem to hrál cca před rokem, tak třeba je to už teď lepší
          • XXDarthVaderXX
            Mám též vyšší ping a hra se dá hrát... Tohle bych jako největší slabinu neviděl. Spíše než ping, zde hraje roli nastavení samotné hry(rozuměj textury AA, stíny a podobné). Pokud hra běží alespoň někde okolo 30 fps, je bez problémů hratelná. .
  • "Jak už nějaký pátek víme, Antimatter Games pracují na Rising Storm 2: Vietnam, kteří stojí za původní Rising Storm." - Čtete to po sobě vůbec?
    • Je pravdou že tahle věta je uchopena poněkud špatně... a chvíli mi trvalo přijít na to, co tím chtěl autor říct...
  • Nesmírně se těším... Takhle zpracovaný Vietnam je můj dlouholetý sen...
  • Krescz
    hlavně ať to funguje lépe než Red orchestra 2....čímž nechci říct, že by to byla špatná gamesa
  • No mají před sebou ještě hodně práce. Vypadá to zatím hrozně.
    • myslim ze grafika se uz moc menit nebude
    • Na honeni nad efektama tady mas COD a BF.

RO a RS jsou hry o necem jinem, nez o grafice

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit