Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm, typek jako lovi piraty v EvE a pak pusti Smarbombu (co je area of effect zbran) vedle stanice, jestli chce nekoho lovit znamena to znat dopodrobna zaklady hry. Pirati je musi znat na 90%, lovci piratu na 100% A jeste pry jako ze zabil hodne lidi ? Smartbomby byli v minulosti docela silny, ale ne tak silny aby zabili na jednu aktivaci neco jinyho nez zacatecniky. Ty budou teda stezi vypisovat odmenu na jeho hlavu. Celej ten pripad mi prijde trosicku nadsadeny.
    • Nejspíš machroval v 1.0 u stanice. Noobshipy pukají rychle a navíc nováčci mají ve zvyku zevlovat u stanic jen v podech. Bounty na něj podle mě moc lidí nenapsalo, to trochu přibarvil.
  • je ta hra zdarma nebo je placena ? nikde nevidim registrovat do hry akorad vytvorit ucet pokud chci hru koupit
    • "EVE community is made entirely of sociopaths and griefers."
      Rada od niekoho, kto EVE venoval medzi r. 2005-2010 prilis vela casu:
      Nehraj to, hra by sice sama o sebe bola dobra, ale komunita je odpad /53letý Bill Jay Bryant je krasny priklad/, vyvojari su skorumpovani, nadrziavaju 'svojim', je tam spusta nezdokumentovanych features, exploitov, bezny "casual" hrac nema sancu.
      Ak chces vidiet ako to tam funguje, vygoogli si info o poslednej aferke. Klucove slova: The Mittani, suicide, cyber-bullying, Goonswarm.
      Dokonca /podla massively/ sa Goons vyhrazaju hernym novinarom a nutia ich upravovat spravy v ich prospech. " Je to maras a som rad ze som z toho choreho MMO vonku.
      • ''bezny "casual" hrac nema sancu''-nema sanci na co? Na zabavu? Na to byt nejlepsi?
      • butthurt much? kdopak ti ublizil?
    • hra je placena. stoji od 10-15e mesicne. kdyz ma clovek dost znalosti a umi si ve hre vydelat tak od te chvile se da ta hra hrat zadarmo protoze se da gametime kupovat i za herni menu

      pokud si chces hru vyzkouset tak si zazadej o trial. detaily zde -> http://quafe.cz/index.php?topic=27.0
      • hm, hlavne ze dali dust 514 free to play
        • eve nemuze byt free2play protoze si to hraci nepreji a ccp svym zakaznikum dost nasloucha. nehlede na to ze herni ekonomika je s tim uzce spjata a navic to odfiltruje spoustu nezadoucich lidi. je to jediny unikatni mmo tohoto zanru a kdo tu hru chce hrat tak ji hrat bude. 250kc mesicne je prd
          • mala ukazka obtiznosti eve http://www.youtube.com/watch?v=RMFahR4wXTg&feature=player_embedded
            • tak to by mne nebavilo *8* , imho venovat tolik usili zabave to kdyby clovek ten um a energii venoval do nejakeho podnikani tak je z nej za rok milionar, takze z toho mi vychazi, ze to hrajou bud znudeni milionari, nebo naprosti zoufalci *1*
  • emp = centralni oblast vesmiru eve online = pod ochranou npc policie (concord) ktera sestreli kazdeho kdo neopravnene na nekoho zautoci

    smartbomba = zbran ktera smahne prostor ve vsech smerech kolem lodi do vzdalenosti podle typu, velikosti a kvality. pouzivana jako obrana proti dronum (neco jako ai stihacky) a nebo ve vetsich poctech jako obrana proti priletajicim raketam
    • reagovat = umožní ti odpovídat na jiné příspěvky v diskuzi
  • bomba-NOVA by byla zajímavější :DDD
  • 53letý Bill Jay Bryant přes den řídí 18kolový kamión značky Peterbilt a živí se jako nájemný lovec lidí.

    Co to je nájemný lovec lidí v našem světě? Nájemný vrah snad ne. Tohle asi nechápu, prosím klidné vysvětlení.
    • Tohle v americe opravdu funguje... Jsou i agentury, kde jsou vypsane odmeny na lidi a ty pokud toho cloveka dopadnes, dostanes penize
      • Thats sick!
        • V USA si po spáchaní trestného činu mozes vybrat vacsinou z dvoch moznosti a) vazba b) zaplatis mastnu kauciu podla prijmu, nebezpecnosti atď, v prípade, ze sa nedostavujes na vysluchy, sudne pojednávania atď. vypíse na teba miestna policia rsp. súd zakázku lovcom ludí - každý kto takéhoto človeka privedie na súd/políciu dostane časť niekedy aj celú hodnotu kaucie ktorú obvinený zaplatil. Takýto ludia nesmú nikoho prinášať dead ale iba alive. V podstate je to privatizácia časti výkonu súdnej moci a čo je najlepšie, štát to nestojí žiadne peniaze. Lovci ludí musia byť registrovaný, majú nejaké kompetencie ale to je asi tak všetko. Nič zlé na tom nevidím.
          • Podle mě do žádný civilizovaný země nesmí patřit žádná privatizace soudní moci nebo silových složek státu.
            • to cahir .. no nevim, nejake pravomoce urcite mit budou...pocitam, ze u nas by z toho byla okamzite mafie
            • Cahir
              Co přesně ti na tom vadí? Jediné, co mě napadá, je že se bojíš zneužití. Já si však v tomhle případě žádné nedovedu představit.

              Lovec odměn nemá žádnou faktickou soudní/výkonnou moc - on je jen "prodloužená ruka".

              USA je obrovská země...
    • MickTheMage
      Nikdy si nevidel Odpadlika? ;)))
      • To už je hooodně let co naposledy, takže ne.. Pamatuju si z toho jen že býval dobrým policistou a to je vlastně všechno *1*
        • A znas z westernu plakaty "Dead or live"? Proste chyta lidi na jejichz dopadeni byla vypsana odmena.
          • Aha, ok, díky..
            • kazdopadne je to ocas
  • davidBray
    zajímavý jak ty děcka hrají hry 18+
  • jindra.veliky
    wtf co to ma byt? *8*

    ale Immersion je fakt good :D

    http://www.youtube.com/watch?v=HfOUhwhdUV0
  • MickTheMage
    Jop, Immersion som pustal aj na prednaske, vyborna vec, ale sakra, o knihe som nevedel - takze velke diky! Idem zhanat :)
    • ales.smutny
      Bohužel, je trochu paradoxní, že kniha o "digitální kultuře" není k dostání jako ebook...:)
      • MickTheMage
        Pravda, ale co sa knih tyka som konzervativny materialista - nie je nad plnenie polic mudrostou ;) a krabicami od hier :))
  • wtf ? ...
  • ANO PANE

    Semper Fidelis chlapci semper fidelis
    • pardon blbej nick

      ANO PANE

      Semper Fidelis chlapci semper fidelis

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit