Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem podlehl recenzi, zakoupil a narozdíl od "solaru 2" který mě přestal bavit cca po hodince jsem tentokrát neprohloupil. Parádní chytlavá gameska!
  • Black_Hand
    prave jsem dohral demo...a krucipisek, ten soundtrack je neco! stejna zakladni myslenka jako u terranskyho soundtracku ke starcraftu. ale porad hodne osobity. vytecny!
  • bože ano, že by se fakt blýskalo na lepší časy?! :D:D Ja na mainstream nikdy nebyl, rozmohlo se to jak mor, už když vycházely 3tí díly - bylo to divný. Ted vycházej 8 a 10 díly nesmyslú IMO. Radši sem mlčel, když sem něco napsal o tom že hry stojej za prd, vždycky sem sklidil hroznou kritiku :))

    No tak sem si potichoučku emuloval DOS - Magic carpet 2 (!!!!!), Azraels tear, Eye of the Beholder 1&2, Lands of lore 1, Arena, Daggerfall, Prince of persia 1&2, Dungeon master, Stonekeep atd. a nebo jel jiný pecky jako SystemShoky, Descent, Diablo, Halo, Kotor, Wizardry a desítky starších pecek co stčej většinu dnešní produkce absolutně s přehledem a nekompromisně do kapsy jak posmrkanej kapesník :D

    No a tyhle "Indie" hry se zase vracej ke kořenům, vcož sem pomalu nedoufal. CHtělo se to ovšem odstřihnout od mainstreamu (i když některé se prodávají fakt pěkně ale to je jiná věc), další vývoj bude zajímavý... :)
    • GlaDOS
      Já mainstream odsuzuji docela dlouho. Když mě někdo přesvědčuje, jak je to "nové" codčko super, kroutím jen hlavou a říkám si, že ten člověk moc her nehrál. Proto se zajímám o starší hry, co unikly mé pozornosti. Nedávno jsem rozjel Planescape Torment a to je panečku RPG. Občas nahodím i dosbox.

      Indie hry jsou kapitola sama o sobě. Neznám jedinou nezávislou hru, co by byla špatná. O maimstreamu platí spíš opak. Jestli se o indie hrách chceš dočíst něco víc, mrkni na naše stránky (pokud prominete malou reklamu) nezavislehry.cz. Máme tam slušný archiv recenzí, kde najdeš další skvělé hry. A tady na games.cz vychází každý druhý (pokud se nepletu) týden nezávislý rozcestník, který taky doporučuji číst.
  • Prosim vas, kdo tu hru uz mate, hraje v ni ta hudba, co je v tom traileru, ktery je tady vystaveny? Protoze to je nejaky remix legendarniho amigackeho modulu Space Debris, a jestli to tam hraje a pripadne i dalsi podobne skladby, tak bych si to koupil.
    No jo -- jsem asi divny ;-)
    • http://www.rochardthegame.com/en/tag/soundtrack/
  • 13_11
    Na Rocharda nalákám i nerozhodné staromilce: totiž… hlavní postavu hry namluvil božský Jon St. John! Jaká jiná indie hra tohle má?!
    • nene, tak to je mazec! :)
    • Black_Hand
      presne tak, hodne me prekvapilo, ze to andrej nezminil :).
      Its time to kick ass and chew bubblegum. And Im all outta gum.
  • Mohl by mi prosím někdo doporučit dobrou plošinovku na xbox? Zdá se mi, že jich je málo
    • Dobrá plošinovka pro Xbox je např. parní válec.
    • Mne sa páčil Prince of Persia či už ten z 2008 alebo Forgotten Sands. To sú určite super plošinovky na xbox 360.
    • Lawliet
      škoda no že na x-box není ratchet and clank za doby jedničky a dvojky to byvala fakt luxusní pařba *14*
    • Kup si PS3 *3*
    • Limbo, Braid
      • Trine 2 vypadá pěkně...
        • Harshday
          Kde se to dá koupit? Na XBL jsem to nenašel a v krabici taky ne *9* .
          • V novem dashboardu je to sekce games, dalsi sekce games tam das game types, pak arcade, pak zvolis sort by release date a tam zvolis title. Podle abecedy hry najdes. Idioti to tak skvele zakopali, ze je to zrale na liskanec. Mozna, ze je rychlejsi cesta, ale ja jsem to nasel takto.
            • oprava:

              V novem dashboardu je to sekce games, game marketplace, dalsi sekce games tam das game types, pak arcade, pak zvolis sort by release date a tam zvolis title. Podle abecedy hry najdes.

              Nebo sekce games, game marketplace, dalsi sekce games a A-Z.
            • Harshday
              Jo díky moc. Snad se podaří *3*
        • Amim
          Nejen vypadá...
  • co to je za kec ze "I kdyby jen jedna z deseti nezávislých her byla jako Rochard, pak má indie scéna smysl." Takze ona ted nema smysl?? Vetsi kec uz jsem dlouho neslysel. Diky pane autore (ktery se v herni scene ocividne moc neorientujete), odradit prvni vetou od cteni recenze se jen tak nekomu nepodari.
    • sleepless
      Ta veta je myslena tak, ze by indie scena mela smysl, i kdyby podobne skvela byla jen jedna z deseti her. Ne, ze nema smysl. A tak je to i napsane. Obavam se, ze jste cetl prilis ve spechu. Zkuste to jeste jednou.
      • Uz chapu, dekuji. Unava asi vcera udelala sve. Timto se samozrejme autorovi clanku omlouvam.
        • přéčinó bolá chebná elektrónka E13 z našeho podnikó Katoda Olomóc... *1*
  • skvelá, hra možno nie za 9bodov ako sa píše ale ak porovnávame len plošinovky tak možno aj zaslúžene, v každom prípade som sa bavil :))
    • septicflesh
      Jéva Abe's Oddysee, díky za tip... já si k tomu přidám ještě Heart of Darkness :-)
      • Lawliet
        jo to byly skvělé hry *14*
      • Ještě bych přihodil Another World (k 15mu výročí je k dispozici i ve slušivém hires kabátě) a jeho nástupce Flashback a máme slušnou zásobičku skvělých, a nebojím se říct nesmrtelných, klasik!
  • Mato1987
    Po prečítaní recenzie som to ihneď kúpil a už to drtím :) je to pecka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit