Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Další idiotské P2w? ne fuj...
    • Co kdyby si byl jednou ticho, kdyz nevis o co jde?
      • Jack1947
        Už ss ujasnil jakou identitu máš radši...

        Tímhle u mě klesli a jestli GTAVI bude na podobném systému debilního pejtuwin (nebo plej?) tak hoodně smutné.
  • Ach jo skoda ze nepridaji poradne single DLC s vetsi mapou, za to by jim sousta lidi byla opravdu vdecna
    • no hlavně by už zavřeli hubu :D
  • tyjo..to je megakravina ne *15* a dívali jste se na to video? ten týpek je fakt špatnej *2*
  • Hmmm líbí se mi retrospektiva Rockstaru. Oba dva díly "Smuggler's run" jsem na PS2 miloval ;) ....a jestli se oni neorientují podle Toma Cruise a jeho kinotrháku co teď letí v kinech....
  • do kelu s DLC všetko drahé , a herné peniaze získať je dosť tažko
  • Jak to je s tím Ubi oni dělaji nějakou multiplayerovou hru?

    Budou u tý hry mít vlastní servery? :D
  • Ten tam je normálně ne? :D spawneš se a každej tě chce zabít.
    • Přesně :D proto používám tohle a mám svatý klid :)
      https://www.gta5-mods.com/tools/gta-v-solo-public-session
      • Díky za tip. ale není za to BAN? Za používání módů v jejich posr....úžasným onlinu?
        • Není :) Tohle není žádný mod jen si "ustřihneš" připojení :) Už s tím hraju asi půl roku.
          • Jack1947
            To vypadá zajímavě, takovej polo sp.
            • Přesně tak to i beru a je to zajímavější pokud je to jen taková "nadstavba" SP :) Né že chvillku po tom co vylezu z baráku tak mě nějáký ruský šašek sejme přes půlku mapy. Navíc je výhoda že pokud máš kamaráda co to mastí taky tak si tam prostě pozveš jenom jeho a máte po starostech :)
      • Dají se tam doplňovat zásoby do bussinesu?
        • Jde tam všechno kromě věcí které vysloveně vyžadují 2 a více hráčů. Teda pokud to nehraješ s kamarádem což jde skrz IP taky. Já bohužel nemám nikoho kdo to na PC hraje :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit