Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rockstar umi pocitat, takze si dokazu predstavit scenar, kdy si nechaj zaplatit od google, aby to zatim nepousteli na pc, ale jenom na stadii


    pak to vydaj na "ps5" a az nekdy pote na pc, aby zase trhli 100 milionu prodanych kopii jak u gta

    • patr

      Tak jako hlavne google si musi byt toho vedomy ze na zaciatku potrebuje nejake paradne exkluzivity ktore mozno na pc niesu a zainvestovat.  

      Tazko to odhadnut ako sa im to podari nakopnut.  

      Spojenie s youtube cez jedine kliknutie na odkaz moze byt klucove

  • Jack1947

    RDR2 snad tady bude nezávisle na tom jestli STADIA nebo nestadia ne ? nejlépe bez stadia.

    • madPav3L

      Pochybuji, že to vydají jenom na stadii, to by jim musel Google hoooodně zaplatit, aby se jim to vyplatilo. Odhadem si myslím, že Stadie bude jenom malý rybníček...

      • Jack1947

        Taky nemyslím a zvhledem k ceně to dá i rozum. Bál bych se více nebo obával jisté exjluzivity někde jinde ( jestli nedojdou prachy).

  • Marines
    No, Google si možná myslí, že Česko je asi podle médií vyspělá země a je zde běžně dostupný rychlý a odolný internet, jenže Babišovo je papírová země. Nic tu nefunguje, a co funguje, jde blbě, takže opravdu se drtivého nástupu služby Googlu neobávám......
    • Mnoho věcí je špatně, ale že tu nic nefunguje, s tím nesouhlasím. A zrovna internet super, většina kamarádů a známých ze zahraničí tiše závidí. 

    • PCMR

      Jestli to nebude tím, že ČR patří ke světové špičce co se týče rychlosti internetu.

      • Marines
        Ale, ale pánové, že Vy jste pouze z většího města, zkuste pro změnu venkov a budete rázem v Burešově vidění a ještě za krvavý prachy. Já osobně mám doma velice rychlé připojení optickým kabelem a doma vše na internet a přesto každý den zaznamenávám menší, či delší výpadky. Ale když vyjedu ven z města, tak jsem rázem o padesát let v minulosti. Ale těší mne, že je mládí tak optimistické....
        • Coffin.Corner

           Přijeďte k nám do Sudet, kde každou noc lišky ukradnou několik slepic. Budete zřejmě rychlostí a stabilitou připojení překvapen a nebudete tak hloupě paušalizovat..

        • A to jako jinde to je lepší? Já bych podotkl, že jinde si stěžují i v těch velkých městech... 

        • Jack1947

          Přesně, stačí bejt v dolíku mít stromy a si v pytly. Dál od ústředny se vyrovná skoro tomu samému.

        • U nas na vsi v Pardubickem kraji mam od o2 100 mbit, takze ja si nestezuju, az na tu cenu co ta to chteji... O par km dal ve vedlejsi vesnici nabizi o2 jen 2 mbit :), ale da se predpokladat, ze tam Cetin brzy postavi novej rDslam. Zatim tam tata frci na "lte na doma" a taky si nestezuju, az na tu cenu... Takze celkove to podle me tady s dostupnosti neni vubes spatny, nicmene cena je uz zase jinej pribeh...

        • to porad nemeni nic na tom, ze CR patri co se tyce internetu na spicku

  • Google se snaží prosadit někde, kde to jen těžko jde. Na herním trhu. Navíc s něčím, co nikdo používat nebude. Úplně zbytečná věc. Stejně jako nechápu proč platit nájem místo hypotéky, když vím, že stěhovat se nebudu, tak proč platit za službu, kde vlastně nic nevlastním. Radši koupím i třeba konzoli, když zrovna nemám na pořádné PC, než platit nejen za tuto službu, ale ještě za internet, pokud člověk nemá neomezená data.

    • Fakt me bavi, jak internetovy diskuteri hodnoti podle osobnich preferenci sanci na uspech nejaky nový znacky/sluzby...v tomhle pripade to je stejnej příběh jako cca pred 10 lety se Steamem. Ja se na Stadii tesim, az bude dostupna v CR. Protoze misto toho abych co dva roku kupoval grafiku na urovni gtx 1060/2060 tak ty penize radsi necham na stadii a jeste budu mit par predplacenejch her. Pak uz mi ke stesti bude schazet jen odkup Valve Googlem, aby mohl integrovat steam knihovnu do stadie... :D

      • patr
        vsetko zalezi od toho ci sa to presadi masovo alebo ne.   Nieco ako s windows phonom.   Ak tam bude chybat znacne mnozstvo hier, tak to nebude pritahovat tolko ludi.  Ak nebudu kvanta hracov, tak to zas nebude pritahovat vyvojarov
        • Ja ale nevidim duvod ,proc by tam mela byt nejakym zpusobem omezana nabidka her? Vsak se zda, ze implementace pro vyvojare nebude mijak slozita, pokud to vubec bude nejakej zasah z jejich strany vyzadovat. Naopak se tam myslim vsichni budou snazit hodne rychle nacpat, protoze si umim predstavit, jak prodej her na tyhle platforme bude fungovat na bazi neuvazenejch nakupu -uvidis na YT neco co te zaujme - zaplatis a hned hrajes. Taze google by to mohl zazdit snad jedine ze by si strhaval vetsi poplatky nez steam.

          • patr

            Ako, hej.  To prepojenie s youtube by mohlo brutalne rozsirit tu platformu.   Podla mna by mohli na zaciatok nasadit agresivnu cenovu politiku aj keby mali mininalne zisky z predanych hier. Rozsirenie platformy na zaciatku bude klucove.  Ak budu mat na youtube videach tlacitko,  play on stadia s nejakou demo verziou.   Kliknes na to a hras a vidis ake to je jednoduche a ucelne. To by mohlo pritiahnut masy ludi.

            Ako hej, je to nieco nove, tazko povedat aka bude ochota ludi hrat  cez stream.  Ale zas nemusia ich nutit tahat launchery, registrovat sa a podobne otravne zalezitosti.  Jeden klik na youtube videu a su v hre.  


            Je to novy standard, a hej google ma silu ho presadit, hlavne cez youtube kde kazdy pozera trailery na nove hry


    • Tohle je bohužel asi budoucnost. Nic nevlastním a kontrolu žádnou nemáme už dnes, třeba díky Steamu. Mě přání je, aby budoucnost byl spíš GOG, ale bohužel to asi tak nebude

      • Myslím si, že GOG funguje skvěle. Ano asi tam není vše, ale jak je vidět, tak na steamu už také her ubývá. 

        • Ano. A poslední dobou si myslím, že tam hry vcelku přibývají. A Steam se stal skladištěm. Dřív jsem ho použivál i k sledování, co kdy vychází, co je ve slevě. Dnes už vůbec, je tam neskutečný balast. Na Steamu hry skutečně tak nějak ubývají, ale přesně ty, které bych chtěl. Naopak balastu je stále víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit