Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    San Andreas bylo největší a nejinteraktivnější ! GTA 3 byla evoluce do jisté míry revoluci i renesance žánru první 3D městská akce, Gta Vice city GTA3 s čluny, helikoptérou a prosluněným Miami, opno taky záleží kdy to člověk hrál noo.

    Nicméně tradši bych REMAKE remaster bude jen to co komun ita udělala lépe a snažší cestou, možná ani to ne. Pokud to má být uspěcháno už ted nojo stačí kouknout na ME DEFINITIVE EDITION to od GTA moc nechcem když je to v leččems horší originálu 😛

  • A co majitelia sucasnej trilogie?dostanu update zdarma? Ci to zas bude treba nanovo kupit...nech si ma nepraju..

    • Jack1947

      Jaké současné trilogie ? vždyt jsou ty novodobé GTA jen 2 ONLINE se tam přeci ještě nepočítá 😀😛

  • kkING

    No pokud bude Vice City a San Andreas vypadat jako GTA 5, tak se nemuzu dockat. Nevim proc, ale GTA 3 a 4 me moc nebralo

    • Jack1947

      Ses zbláznil ne ? Jako že oni tam nahodí grafiku z pětky lul. No to fakt asi né... navíc GTA Sa už vypadalo parádně s tím ESRNB modem... to nasvícení bylo bezkonkurenční. Občas to chce trochu lépe číst... REMASTER ale nikoli remAke bohužel.

  • owny

    Mně bude stačit, když to Vice City bude podporovat víc než 30 FPS a ZÁROVEŇ půjde s autama couvat.

  • LessPh

    Tak jako tesim se na Vice City a jen doufam, ze pridaji nejake QOL prvky treba checkpointy v misich, protoze jsem prilis starej na tenhle shiit…

    • Já jsem pořád překvapený, že tolik lidí má jako nejoblíbenější Vici City. Vždyť to bylo z těch tří nejnudnější město. V zásadě placka a na ní pár kostek. Ani jeden kopec, ani jeden tunel, ani nic jiného výrozného. To i ta trojka měla aspoň tunel, nadzemku, metro, přehradu, vily na kopci, zvedací most a působila prostě zajímavěji.

      • Jack1947

        No vidíš a já bych byl rád za VICE CITY v upraveném enginu Euphoria, každý jsme nějaký😉🙂

      • 0011

        Tak jednak bylo Vice City skok co se týká možností dopravy, přibyly tam čluny, letadla motorky a helikoptéry, které byly perfektně optimalizované na ovládání k+m(až na tu rc helikoptéru to byl opruz) narozdíl od San Andreas kde lítat bez gamepadu je utrpení. Osobně mi hlavní hrdina bez dabingu a charakteru nevadí, ale pro někoho je to velké plus. Ale jako největší důvod proč je VC nejoblíbenější díl je imho to, že je to celé včetně soundtracku pocta filmu Scarface s Al Pacinem - modří vědí a zelení si doplní vzdělání.

        • Jack1947


          In older games of the GTA
          franchise like the GTA III and GTA Vice City, falling into the ocean
          means direct death. ... According to the official game manual, the
          reason why players are unable to swim in the game is that the water around the Vice City is infested with sharks.

          Tohle docela pobavilo :D já jsem to neveděl 😉

          • Jack1947

            Já si hlavně pamatuji na DRIV3R a Tommy Vermicelli co měl křidýlka" narážka na GTA VC že nejde plavat :P

            Jinak ve Vice city se šlo dostat z prvního ostrova stejně jako tankem v GTA3 nebo cheatem na létající auta, taky seskokem pod mostem u golfového hřiště! Jinak mimochodem víš proč byl uzavřený most  v VC ? nebo kdokoli celé to bylo kvůli hrozícím Hurikánům snad mám pocit že zničili ten první most :P GTA3 bylo  jak ta počáteční exploze vězenského vozu. GTAIV kde je strach z terorismu dokonce na začátku je záznam jak tam vybuchne bomba😉🙂

          • 0011

            Jo to je rozhodně zajímavý způsob jak vysvětlit že tam nedali mechaniku plavání 😀

            • Jack1947

              To je !

              GTA San Andreas zase má zničené mosty čekající na opravu kvůli zemětřesení ! Vice city a San Andreas mají dost reálné důvody. Florida je největší tornádová/hurikánová oblast a Kalifornie zase je  na ohnisku litosférických desek.

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Taky nejspíše GTA3 důvod nemožnosti plavání že voda je tam znečištěná toxická a když si se pokoušel více do ní nořit tak si se asi otrávil a byl si jak v bažině :P , Nejlepší je po vzoru Half life  identifikace s hlavníém hrdinou proto nikdy nemluvil! I když v GTA Sa mluví taky proto že už nezbyly penouze na kvalitní dabing tak to tak nechali.

      • Corvus

        Top down jedničku jsem odehrál asi 5x :-) Potom jsem se dostal až k trojce a byl asi deset minut uchvácen, že je to otevřené město ve 3D. Ale jak píší kolegové, ten zmar, zašedlost, ponurost... ani hlavní hrdina mě neuchvátil. Celkově to bylo hnusné jak pr***. A stejně jako většině mi strašně sedlo Vice City (odehráno 3x). Jednak to mělo choppery, což je voda na můj mlejn, mělo to vynikající '80 rádia a když se člověk prohání na mašině a řvoiu mu u toho Iron Maiden, Slayer a Ozzy, prostě jsem si mlaskal. Do toho vtipné questy s tou rockovou kapelou a potom byznys v prono průmyslu. Všechny nemovitosti skoupené, peněz jak želez :-) San Andreas mě bavilo, mě ten slang nevadil, ale ani nevím proč, nikdy jsem se nedostal ani do poloviny hry, i když jsem to zkoušel asi 5x. No a veleslavné pětka? Tak tu jsem nainstaloval prvně teprve vloni a zjistil jsem, že tenhle styl měststkých akcí... no, prostě sem z toho už nějak vyrost. Ono když člověk vidí dospělé a totálně dotažené Red Dead Redemption 2, tak už se mu moc k rozjuchanému GTA vracet nechce... Asi tak.

        • Jack1947

          To je tím že GTA V je z roku 2013 omg kde si byl celou dobu někde "v herním komatu" lol ?! RDR2 je oproti GTA dost nové to nesnese srovnání.

          Zajímavá byla i instalace na X360 v rtagu... tehdy. Jinak já si to dost užil jen mi bylo líto že to bylo ustříhlé bylo vidět že tam plánovali obsah co měl bejt do DLC a nebyl pak tam prostě byla spousta věcí oseklejch. Třeba nevyužité letiště, těch misí s Merryweather security i ta příroda mohla bejt víc využitá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit