Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak hra je dohraná-podařilo se mi to i s najitím všech náhrdelníků,karet atd asi na 87%-snad nejlepší hra,co jsem na mobilu hrál-párkrát se mi stalo,že hra spadla,a asi dvakrát sekla,jinak vše OK-co bych vyzdvihl,tak ovládání,které se na mobilní platformu opravdu povedlo,když si na něj člověk zvykl-dokonce v některých misích bylo ovládání ještě mnohem lepší než na gamepadu(hodina angličtiny,biologie)-něco tak parádního jsem na telefonu opravdu ještě nehrál!!!Po dohrání jsem koupil další hru od rocstar-GTA san andreas a tam je ovládání tedy o poznání horší,je vidět,že v Bully si s tím tvůrci opravdu vyhráli a snažili se jej upravit k co největší dokonalosti-všem,co mají rádi GTA toto dílo můžu jen doporučit,peněz určitě nebudete litovat-suprová hratelnost,tuny legrace,na mobil výborná grafika-opravdu 100%!!!!
  • Proč tyhle edice vychazej na debi.ni telefony a tablety?Neříkejte mi že na nich je větší kupní smlouva
    • A na co jinýho by to jako mělo vycházet, na mikrovlnku?
      • Pc a konzole.
        • Bully: Scholarship Edition je na Steamu, konzole jsou mi u zadku, když si neumí zařídit zpětnou kompatibilitu, smolík
          • Myslíš ten shitovej port?
    • Jack1947
      Na mobil to hještě nebylo no tak cos čekal.
    • *síla *1*
  • Jack1947
    To jsem hrál na PS2 legrace, prostě školní GTA no a tam se mi to nehrálo nic moc potom jsem hrál na pc a tamto dohrál na jeden zátah. Chtělo by to pokračování klidně za jinýho výrostka.
  • Jo až na to, že to na většině zařízeních není kompatibilní.
  • Bully považuji snad za jednu z nejlepších her všech dob-dokonce si myslím,že je ještě lepší,než GTA-je totiž mnohem realističtější.A už vůbec nesouhlasím s uživatelem Mikeš,který píše,že hra podněcuje násilí-je vidět,že hru vůbec nehrál,když napíše takovou kravinu,nebo ve starých recenzích,že je hra založená na šikaně..Jasně,dá se hrát i takto,ale v tom případě by jste se asi moc daleko nedostali..
    Hru jsem hrál již na PS2,nedávno jsem ji dohrál na PS4,ale verzi pro Iphone verzi si asi ujít nenechám!!!
  • takove hry by neměly ani vznikat, natoz jeste k tomu dvakrat...humus...vec nazoru, ja sem silne proti, kravina co skutecne podnecujek nasili, si rikate, dyt me ne, ale jiny jo, blbost...gta je neco uplne jineho, tohle nikomu a nicemu neprospeje
    • Nevíš vůbec co kecáš. Jmenuje se to Bully (slovní hříčka, škola se jmenuje Bullworth), hraješ tam za výrostka ale ve většině úkolů těm slabejm (šikanovenejm) pomáháš a akorát to vracíš těm zlejm. Takže vlastně konáš dobro. Navíc je to v mega nadsázce a humoru, 90% her je morálně mnohem horší, ale mluví se furt o tomhle, nechápu *15*
    • Sr_Lobo
      Spatny pokus o troling.
    • Takže hra kde někoho nacpeš do skřínky je podle tebe horší než hra ve které můžeš střílet vrtulníky a přejíždět lidi na ulicích joo jasně to to dává perfektní smysl, všichni víme jak velký jsou každoroční ztráty na životech ze zavření ve skřínce.
      • Ono se stačí podívat jaká zvrácená morální pravidla přejímáme od "civilizovanějších" národů, pokud někdo zkoumal různé ratingy her, tak se jistě podivil, že zabíjení je v zásadě ok, ale jakmile se objeví bradavka nebo nedej bože se jde ještě dál, tak už je to hned kontroverzní titul a rating nejvyšší možný. Přitom co je úplně normální a dělá to každý doma? Zabíjení to asi nebude.
  • kubi-wan
    Parádní hra! Mám ji radši než všechny GTAčka dohromady (ok, dvojka je výjimka)... a to hlavně kvůli tomu, že je ten herní svět relativně malej a nerozplizává se do bambiliard kilometrů. Obecně nemám rád tenhle trend větších a ještě větších světů. Bully mi vyhovovala, protože jsem se díky malý rozloze s tim místem sžil a naučil jsem se ho dobře znát i bez mapky.
    A vůbec je to po čertech dobrá záležitost s originálnim, a o to zábavnějšim zasazenim.

    PS: Poprvý jsem ji hrál někdy před dvěma lety, takže ze mě nemluví nějaká nostalgie...
    • KUBI-WAN: To máš naprostou pravdu s tou velikostí open worldů, ale podle mě moc lidí si to neuvědomuje, ale skutečně ta velikost světů není pro dobro věci. Za optimální považuju San Andreas, to byl obrovskej svět, ale dalo se v něm vyznat a prozkoumávat ho. Dnešní hry jsou větší a terén je mnohem členitější, čili hledání secretů a orientace v prostředí už je skoro nemožná - pro mě horší zábava.
    • Mno, originální zasazení... My, starší ročníky, pamatujeme Skool Daze / Back to Skool, a už tenkrát to byla sranda. Ale Bully je taky fajn hra, to zase jo.
      • Dobře, tak vyšly za 32 let 3 hry s touhle tematikou, přičemž o dvou z nich 99 % lidí nikdy neslyšelo, natož aby je hrálo (přiznam se, taky jsem musel pogooglit). Myslim, že Bully do kategorie originálních her s originálnim zasazenim zahrnout můžeme.
      • kubi-wan
        Tak myslel jsem to tak, že takhle komplexně zpracovaných her ze středoškolskýho prostředí zas tak moc neni...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit