Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kravicka

    Peknej prujem

  • Corvus

    Tak tohle...... ne. Raději knihu.

  • Jack1947

    To je fakt něco a ještě komiks :D to to teday dotáhli extra daleko no 😉😛

    Mě spíše příjde že zahodili veškerou práci aby skočili na modernější vlnu. Frytuplej. SPíše buy and pay later ehm.

    • Maxianimal

      "A ještě komiks".. Eh, Rocksteady udělali až na jednu výjimku vždycky hru podle komiksu - Arkham série. Takže oi čem to tu blábolíš? Nebo jsi si jen spletl Rocksteady a Rockstar? Chtělo by to líp číst, než budeš psát hnoje na diskuze.

      • Jack1947

        To máš jedno, je to na péro obě 😛

  • iSpirit

    já jsem vlastně i rád, další hry do kterých nemusím investovat čas. 

  • Já jsem teda spokojen s obojím 🙂 hlavně aby z toho nebyla sra*ka jako Avengers a drželo se to stejného stylu jako Batman. 

    • RAMIUS89

      no Avangers vyzera dobre nahodou

      • Carnage666

        Souhlas Avengers vypadají a hrají se dobře, jen prostě v betě bylo logicky málo obsahu a lidi podle toho evidentně už vědí jaký bude finální produkt. Jediný negativum byla tech. stránka na PC.

        • RAMIUS89

          mam to objednane tak uvidime.

  • cumpi3

    Nevim. Dve hry, zadny Batman, jenom coop, co neni pro me. Z jedny hry ukazali hruzy, z druhy vlastne nic. Jak jsem na tesil, tak ani jedna vec neni pro me. 

  • Johnny

    a ty plody práce jsou kde? neviděl sem vubec nic.

    • Zrusene WB? Nedivil bych se, kdyby jim zrusili i vic nez jeden projekt, je to preci jen vcelku normalni vec v tehle branzi. Co moc normalni asi neni je 7lety vyvojovy cyklus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit