Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aktualne tato hra nema nic spolocne so stalkerom je to skor RIP OFF. Jedina vec co ju spaja s povodnou hrou su 2 postavy z vyvojarskeho teamu > Ruslan Didenko a Oleg Yavorsky.
    Skor by som povedal,ze tyto dvaja ludia len zneuzili znacku a napad stalkera aby vytvorili zabugovanu strielacku, v ktorej su mikrotransakcie a kazdym "updatom" to ide len k horsiemu. + hra je otrasne optimalizovana.
    GSC ma pod zastitou stalkera, preto by som ho so survariom vobec nespominal, pretoze to len pospinuje meno.
  • není to hra pro někoho kdo očekává pomalou hru, bez akce a bez námahy... těžko v této hře budete první a z 90% si nebude škrtat... ale pokud má rád někdo výzvu je to to pravé... rusák a fps hry to je pro někoho noční můra, jelikož podobný skilly mají už jen asiati v mmorpg..
  • skúsil som....ale je to také divné..aj je náznak že by ma to ťahalo /bavilo...ALE...je to tam moc neprehladné -postavy rovnaké ...velakrát som trafil svojho.:)...a zase velký rozdiel medzi vybavenostou hráčov...čo pri dlhšom hraní čo máte zakaždým team zložený z lov lvlov tak je to mrzuté..stalker singel všetky tri sú paráda ...ale toto je také..a samý rus ...ked ta to killuje na respe prestáva to byt zábava.:/
  • tak zem tu hru zkusil dal sem to na plny detaily a porad je to rozmazany da se to nejak vypnout jako u farcry 4 tam to rozmazany co vypadalo jako mlha sla vypnout.
    • Musis v nastaveni graf. Dat ten posuvnik toho screenscalu na 100%
  • Stojí to za to? Nemám rád zběsilý rychlý střílečky, kde člověk nic netrefí protože protihráči sprintují jak šílení a každý vás sundá na dávku přes půl mapy. Nechci se mlátit s 20 cheaterama na mapě 100x100 metrů, stojí to za vyzkoušení?
    • Jack1947
      Tady to opravdu nehrozí jen budou mít nšějakou tu P2W výbavu ale ani ta je nezachrání nicméně pokud budeš hrát s nooby jako já tak tě to asi může omrzet. Brzo.
    • Tak si zahraj project reality *3*
    • Tak se příště se zkus zeptat jestli ti chvilku nepostojí aby ses mohl trefit.
      • MidnighT91
        Tak se příště se zkus zeptat jestli ti chvilku nepostojí aby ses mohl trefit.

        Jednoznačně jeden z nejdebilnějších komentářů za posledních 5 let.
        • prečo?..mne napríklad stojí dlho a trafí sa vždy..:DDD
      • Neměl sem na mysli že mi vadí sprint, ale že v některých hrách je ta rychlost pohybu přehnaná a zvrhává se to v chaos.
        • Každá hra ma jiný gameplay a u téhle by bylo blbé, kdyby postavy běhali jak Flash, ale jsou hry (quake, Unreal tournament etc...) kde jde prostě o tu rychlost a celá hra je prostě o skillu. Člověk se musí naučit reagovat rychle předvídat kam se člověk pohne. Mne takové hry baví, samozřejmě každý má rad něco jiného. Blbě jsem to pochopil tudiž se ti omliuvám.
          • Jo, u některých her to chápu, ale u takhle komplexních multiplayerovek je to spíš na škodu. Co si pamatuju, tak podobně chaotický styl měl FEAR Online, CoDy apod. a po chvíli sem to kvůli tomu zahodil. Přiběhne nějaký Quicksilver, dá mě na jednu ránu a je pryč než si ho všimnu. Preferuju pomalejší, taktičtější pohyb, ale zase ne nějakou realistickou Armu. Co si pamatuju, tak v poslední době bylo fajn třeba BF Play4Free. Pokud je to na stejný vlně, tak bych to zkusil.
            • A to samé i Stalker mulťák. Zkoušel jsem CoP nebo Clear Sky, teď nevím, ale všechno zabitý tim, že měl každý přilepený prst na sprintu a každý tam lítal jak po bedně energiťáku.
  • Jack1947
    Takže zklamání, je to jen Stalker bez PVE ještě navíc PVP kterých je stovky u jinejch her jediná věc navíc jsou násilně rozházené anomálie... PVP to není špatné ale to je všechno nic navíc tam není, čas od času si zahrát (i když matchmaking je bída) potom hrr na něco jiného... kdyby tam bylo aspon PVE proti botům jak např Warface.
  • Omg jj egotrip? haha rikas ty? zajimavy ... ja tady nemavam ptakem se seznamem toho co vsechno "diky me"... To ze sou ty cutsceny desny je jedna z veci kterou sem predlkledal neustale... zadny pomluvy za zady to nejsou. Proste holej fakt, nebo mi zakazujes poukazovat na na chyby v projektu na kterym sam delam?

    Leaknul to ruskej programator, jeden z dlouhodobejch clenu...

    No pokud si lost alphu hral, jako ze ja sem ji prosel (testova) hodnekrat, tak urcite vis, ze v bazinach to nejsou jediny cutsceny ktery tam sou... takze muj statement zustava - cutsceny sou hrozny a stahly tohle veledilo dolu - zbytecne...

    Kolik toho delas ty ve svym volnym case - zadarmo, kdyz si tak uzitecnej? Psat nafrneny prispevky neni tak tezky...
  • Ještě je to porád plný zalagovanejch a věčně podvádějících rusáků ? *1*
    • Keby len rusáci, ale najviac podvodníkov je z Ukrajiny. Tam je pomer 8 z 10 je cheaterov.
  • michaliuz18
    prosim pomoc, po instalovani hry sa napíše ze updating no akoby to zamrzlo, nic se nedeje. stale iba updating. Co s tim je?
    • chyba hry uz asi 2 roky to nevedia opravit. Treba vypnut a zapnut znovu hru
      • michaliuz18
        neviem ci to pomohlo ale restartol som pc, spustil ako spravca, v rezime win7 , a islo to :D
  • neni to spatny,zajimavy zbrane,slusny tempo ale po 20 hodinach uz se me to nechtelo hrat.pusky 1HK a automaticky brokovnice 2HK jsou vazne OP,to chce upravit.kradeni baterky je dobry ale takovy last man standing je vylozene zdlouhava kravina.mit to singleplayer tak jim dam penize okamzite protoze zbrane a prostredi je paradni,za pvp NE.nebudu si platit abych se nasral.spis cekam na ESCAPE FROM TARKOV

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit