Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojte,

    chcem sa opytať. Day Z hra bude na engine Arma 3 ?
    • Dakujem za info. :)
    • smejki
      nope, na dvojce překopaný k obrazu DayZ. Takže něco jako 2.5
    • ee spíše na engine mezi dvojkou a trojkou, je to engine z army 2 ale překopaný od základu kvůly přispůsobení na Dayz
  • Na kluky z Bohemky su pyšnééé *14*
  • co delate lidi hm ja hraju crysis 3 na mega ultra high plni detaili na velkim monitoru a vubec mi to neseka *5*
    • Hrajes tak leda h*vno a akorat slintas *1*
    • Som pocul ze patris do Gaj AMD clubu ?
    • jenom na jednom? a co děláš s těma dalším a pěti?
      • no to sem byl na zachode tam mam jen jeden monitor 2560x1600 ale ted uz hraju v mem pokoji na sesti monitorech *5*
        • pche, i moje prasata ve chlévě mají větší luxus než ty
  • Není 70 lidí na vývoj trošku... málo?
    (na to jaké mají ambice)
    • smejki
      Pan Kotick?
  • Musím říct, že mi k ARMě trochu nesedí ten částečný sci-fi koncept (rok 2030, částečně fiktivní technika). Nejvíc by se mi líbil návrat někam do dob studené války (klasika USA vs SSSR), ale na druhou stranu chápu, že se každý díl musí aspoň trochu posunout někam jinam...
    • Podle me se neni ceho bat, komunita dohle dodela :).
      Jinak ale souhlasim,taky preferuju soucasnou techniku a vyzbroj, i kdyz takovy Vietnam nebo 2sv bych si klidne taky dal (mody na Arma 2 to samozrejme nabizi).
      • Pravda, pravda, komunita vytvoří nejrůznější módy z různých dob, ale bohužel právě modérský tým, který vytvářel mod studené války prohlásil, že na Arma 3 se svými mody nepřejdou *9*
        • Vazne? To me dost prekvapuje, ze by nepresli. Je to snad kvuli bojkotovani Steamu?
          Arma 3 by snad mohla byt i snaze modovatelna, podle autoru, tak by mi to prislo jako velka skoda.
  • az vyjde Arma 3 budeme si uzivat plynule Armu 2 :-) jinak A.C.E mod je fantastickej (+Cold war rearmed a project reality). Hrani si s editorem je jako hrani si s vojackama, kdyz jsme byli mali. Po modech vyborny ovladani vsech moznejch helikopter, letadel... A hrani si na snipera se skutecnym pocitanim na prirucnim PDA + mechanickym nastavovanim miridel je bezkonkurencne bomba. Kampan jsem vzdal kvuli HW narocnosti, ale editor je skvelej...

    jeste by to chtelo doladit Carrier command, jak na tom s bugama asi jsou v tuto chvili?
  • Battlefield 3 hraju na rozlišení 1920x1080 detaily všechny na hight a něco na ultra a mám FPS průměrné asi 60... Armu 3 Alpha hraju na stejné rozlišení s detaily na normál a při větších bitvách to je hotové slideshow... Takže je to hodně náročné na HW, snad to do finální hry ještě nějak optimalizují.
    • Vždyť je to arma. *3*
    • Ve svetle tvych info mi prijde usmevna epizoda kdy ArmA 2 nekolik mesicu figurovala v predprodejich hernich shopu i ve verzi pro Xbox 360 a se proste v tichosti zdekovala.
      Doted nevim zda to byla jen kachna ze strany prodejcu nebo meli v BI velke oci?!
    • Já hraju BF na full ( i7 3.5Ghz , GTX 670 ) a u army jsem musel snizit AA na 2x a potom hodně pomohla vykreslovana vzdalenost ( z max jsem snizil asi na 3/4) a zatim je to plynuly, ale v editoru jsem zatim nezkousel pridavat nejaky enormni mnozstvi jednotek
      • Keyz
        Mně bavilo pozorovat v ARMA 2 noční boje ve městech. AI naprosto šílená bomby a rakety kosily vše co se pohnulo a bylo jedno co to bylo. Bohužel jsem nemohl udělat hodně velkou bitku protože by se to sekalo jako prase ale stejně to bylo zajímavé.
    • Keyz
      Doufám, že tam bude podobné vozidlo jako Šilka. v OF to mělo velký dostřel a protože jsem neuměl dobře ovládat vrtulník tak mně to často sestřelilo. Navíc ten debilní název a čtyři velké kanóny tom dali korunu.
      Pro mně noční můra.
      • Ghost47
        Nástupce dostal ještě větší kanóny a k tomu 8 řízených střel (2S6M Tunguska), tohle se odehrává v blízké budoucnosti, takže bych se těšil na něco podobného, akorát místo těch kanónů laser nebo Metal Storm. Snad bude dobře udělaná simulace padáku, strávíme na něm spoustu času *1*
    • Keyz
      To se dá čekat, když se podíváš jak daleko vidíš co se kde děje atd.
      Ale je fakt,že po vydaní ARMA 2 to bylo takové, že to je blbě skoro všude.
  • Ten se sesypal už dávno, ale ještě si toho nestačil všimnout, což tak nějak odpovídá jeho "myšlení" založeným pouze na setrvačnosti.
  • Chlapi brzděte... Tolik článků o Armě, vždyť se z toho joe zesype *8*
  • Zajímalo by mě kolik lidí to rozjede alespoň na střední s plynulými 60FPS i při velkých bitvách
    • proč 60fps? co s tim pořád máte? já hraju všechy hry klidně na stabilních 30fps a je to naprosto v pohodě. a když už je někde FPS horší, čapnu ovladač a jdu k TV kde to není s ovladačem tak znát
      • Shaker
        to muze stacit tak na konzoli, kde jsou hry delany na 30 fps, ale na pocitaci, kdyz neco hraju a nema to 45+ fps, tak mi to dost nevyhovuje...
      • V některých hrách je 30FPS dostačující, ale zrovna arma 2 byla docela citlivá a když jsem si v editoru uělal velkou bitku a spadlo mě to na 30FPS dost mě to štvalo
    • To doted nejde ani se starym flashpointem :D
      • v Arma 2 mi to jde

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit