Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V obličeji je podobnej mýmu tátovi, jen akorát tak o půl metráku hubenější.
    • Všichni známe tvého tátu, takže je to pro nás užitečná informace. Díky.
    • Táta? *1*
  • Luna-Lena
    Dala bych si další, regulerní System Shock (a la '94 rok).
    • je už remake SS2 pro win XP a 7, ale bohužel mě Bioshock taky nenaplnil... chybí mi tam Shodan chybí mi tam kyberpunk přece jen SS 2 nekončil tak špatně že se na něj nedalo navázat... sice Bioshock je velmi dobrá hra a sám si ji užívám ale starý SS je prostě legenda kterou budu hrát i za 60 let *3*

      taky jsem čekal v článku nějaké informace o SS nebo snad sen vývojáře o jeho pokračování v podobě SS 3... bohužel musíme se smířit že SS 3 si jen tak nezahrajem *9*
      • No a jak to hrajete na tech 7kach? me to ukaze menu, ale nespusti hru. Je na to nakej config? Ja sem koukal na net a nejsem z toho moc chytry.
        • uvolnily se zdrojové kódy té hry a je už přímo v prodeji upravená verze SS 2 která funguje na i na XP, W7, W8... na jednom nejmenovaném internetovém serveru (nechci dělat reklamu) je o tom článek... celá ta hra se dá legálně stáhnout za cca 200kč + obsahuje několik funkčních módu např lepší textury apod. Člověk nemusí zdlouhavě řešit různé patche a pokoušet se to rozchodit. Vše máte v jednom.

          citace z článku: "Nebudeme dlouho chodit kolem horké kaše: pokud máte zbytečných 9,99 dolarů, tedy zhruba 190 Kč, můžete si pořídit digitální originálku System Shocka 2 od Good Old Games. Hra je upravena tak, aby běžela na všech Windows, které se objevily po jejím vydání, tedy XP, Vista, 7 i 8. Součástí balíku je vedle hry samozřejmě i manuál, ale dále wallpaper, velký render AI Shodan (ten se válí na internetech ale už pár let), radio rozhovor s Kenem Levine (šéf vývoje hry), soundtrack ve FLACu i MP3 (ten před pár lety uvolnil sám Eric Brosius, jeden z autorů soundtracku), nějaké ty artworky a další dokumenty či mapy. Nadílka je tedy velmi pěkná, cena doslova luxusní. Padá tak definitivně jakákoli výmluva proč hrát System Shock 2 z „pirátské“ kopie."
    • S raketovými bruslemi byla zábava :), nedávno jsem si koupil GOG verzi dvojky a ta atmosféra je fakt děsivá. I přes den. A co se týče nástupců, tomu konceptu se vyrovná asi jen Amnesia. Přečtu si ten román.
    • ja by som si dal nejaku kočku co hrava hry - kludne aj na chodenie :D :D
      • Tak se po ní podívej u vás na Východním Slovensku, prý jich tam je mraky a podle profilové fotky bys tam zapadl. *3*
      • Jako kdybys měl jistotu že každý kdo na internetu prohlašuje, že je žena, žena skutečně je. V případě ještě žena hrající system shock v roce 1994 takovou považuji za zázrak nebo sci-fi, nebo novou identitu trola diskuzního nebo podobného trotla
      • jezisi dycky kdyz nekdo napise neco takovy tak si uvedomim ze ta slavna hracska obec je porad hlavne tydle nactilety paka bez zenskejch .
        • mam 29, moja byvala je o 10 starsia - ty honibrko
          • Tak to ti nezávidím. Transplantace cizí tkáně je dost invazivní zákrok, zvlášť když jde o celou ruku.
            • darthak
              nemaj starost
        • Lepsi bez zenske nez s chlapem kamo.
          • tak tvoje zkusenosti s chlapama me moc nezajimaj ale mas tady volnej prostor se vyjadrit jestli potrebujes. nebo ted bude nejakej ten vas pruvod zase tak tam treba.
            • lol coze? a kolik je tobe? 12?tak tam bud me to je jedno, si myslis ze bych jel az do prahy za nejakym nactiletym pakem abych si neco dokazal? to muzes delat ty
  • ta fotka vypada jak nejaky CGI
    • Jn,, jen co jsem uviděl tu tvář, tak jsem si řekl: "sakra to bude asi nějakej novej next gen engine a vypadá sakra dobře" *15* pak jsem si přečetl nadpis článku a byl jsem zklamanej. *7* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit