Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když se na něho divam mam pocit ze trosku prebral fetu :))) kapanek se nekontroluje :D
  • tak tento rozhovor se mi libil, je super videt lidi, co vedi, o cem mluvi
    ad ukradena verze" nechapu, ze lidi nejsou schopni to pokuseni prekousnout :) slabosi.
    • nemůžeš jiný názor brát jako slabost, leda že je to tvoje slabost.
      • pisu o tech, co si to musi stahnout jen proto, ze to nekdo zverejnil, coz neni nazor na ktery jsem reagoval svym :), ale skutecnost, ktera se udala. Proste si jen pockam a zahraju az to vyjde.
  • skutocne vyborny rozhovor. tu prewiev verziu som si pozrel iba to hodinove gameplay video na youtube a okamzite po zhliadnuti som si to predobjednal. takze svojim sposobom to malo aj pozitivny ucinok :)
  • super rozhorvor, sympatak je ten chlapik a lukas je taky borec , prekvapil humorem....
    • naprosto souhlasím, líbí se mi jaký má názor na lidi, který vypustili tu betu *1*
  • Příjemný rozhovor,na hru se těším čím dál víc:-)
  • Dnes uz sem chtel zavrhnout games.cz, (ne ze by to pro web cokoli znamenalo) ale tendle rozhovor me presvedcil ze se tu najdou lidi, o kterych muzu rict, ze jsou profesionalove a odvadej svoji praci dobre...paradni rozhovor...

    PS:stejne si myslim ze s tim Vancouverem to byl trochu "rektalni alpinismus", kazdej cech si musel vsazet na medvedy, uz jen kvuli kaberlemu...
    • janchor
      Ne, to byla skutečnost, že se potkali dva kovaní fanoušci Canadiens. A ti to Bostonu nemohli přát z principu ;)
  • MrSanta
    Tak jsem se hodil bulvu na to uniklé demo na YouTube a nevypadá to věru zle. Škoda, že na letošek mám už stop stav (kromě Skyrimu a SW:TOR samozřejmě). Ale příští rok si na tuhle hru určitě čas udělám *1*
  • HA aj tak vyhral Boston
  • Přiznám se...BETU jsem stáhnul a dohrál (bylo to prostě moc silné, DE 1 naprosto miluju)...a moje dojmy jsou naprosto pozitivní...bál jsem se podobné sra*ky jako Deus Ex 2 ale tady na mě dýchnul duch jedničky, za což jsem neuvěřitelně rád...Jensen je dobře udělaná postava, atmosféra je dokonalá, takhle má vypadat oživení legendy...už se nemůžu dočkat plné verze...tadle hra si moje prachy bez váhání zaslouží...
  • jednou se chci potkat s nejakym kanadanem a poradne pokecat o hokeji *4* jejich nadseni pro ten sport je uzasne... jinak k rozhovoru nemam co dodat, je paradni, ze ten chlapik vi o cem mluvi a nema hlavu naplnenou je klasickyma PR kecama
    • Takhle to vypada, kdyz o svem ditku mluvi primo vyvojar a ne nejakej hloupej kravatak, ktery ma nauceny text a v kazde vete rekne cool super mega revolutionary..... BRAVO!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit