Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen takovej dotaz..nemam s takovýmhle modelem MP zkušenosti. A chtěl bych se zeptat kolik lidí bude možno hrát po spolu? Může se ke mě připojit třeba 20 lidí?
  • chcem sa poďakovať pánom z tímu games, ktorí huževnate a podrobne reportovali konferenciu E3. niekedy sa mi zdá, že samotná novinárčina, vaša práca, je pre mňa zaujímavejšia, ako konkrétne hry. (to ale neplatí o Watch_Dogs). je vidieť že vás to baví. prajem veľa pracovnej pohody. :-)
  • Vypadá to skvěle, na WatchDogs se fakt těším. Celkově se mi ten koncept líbí a vůbec nemám nic proti inspiraci u jiných her :-). Snad si kvůli tomu i koupím konzoli, páč moje PC to asi už nerozjede :-)
  • 15k3
    Já v tom pořád vidím jen kopii GTA, s tím že máte v ruce mobil, který poroučí i bohům.
    • walltar
      Tak pokud by to byla kopie zrovna GTA tak by mě to vůbec nevadilo, já se spíš bojím aby to nebyla kopie AssAssCreed ...
  • Prosim udelejte uz konecne neco s tim prehravacem , vecne mi nejde zvuk .
  • No mě spíše připadá že se nechali dost inspirovat seriálem Person of Interest http://www.csfd.cz/film/295443-person-of-interest/ ale možna že přišli s celým nápadem první.
    • Jj, už jsem taky říkal...:) A IMHO je to jen dobře, protože PoI je nejlepší seriál posledních let, dle mého názoru...:)
  • BoB.2
    Multiplayer,multiplayer,multiplayer,multiplayer,multiplayer všude multiplayer.
    • kennyB
      Trochu se o tenhle multiplayer bojím. Už nejednou jsem v mulťáku narazil na blb.e, kterej chtěl zřejmě zkazit den pár lidem a tak tam dělal jenom pí.oviny a zřejmě ho to i uspokojovalo *9* *1*
    • a bez cestiny
    • BoB.2
      Ještě zombíky, luk a je to zaručenej trhák.
    • V GTA 5 to může být sranda si zablbnout s kámošema... ale tady nevím ... *13*
      • 15k3
        vždyť to taky všechny dobrý hry mají... řekni mě jedinou dobrou hru bez MP
        • walltar
          Třeba Kerbal Space Program ... jedna z nejlepších her co sem poslední dobou hrál. Ono dobrá hra je celkem subjektivní co?

          Witcher a Witcher 2 měli MP?

          Podle mě to jestli je hra špatná nebo dobrá s MP vůbec nesouvisí, ale i když ve většině her MP nehraju, tak nevidím proč ho tam nedávat ... pokud sou SP a MP části obě stejně dobré a není to jenom taková nálepka navíc, tak v MP nevidím problém.
          • vypada zajimave, jen je tam i nejaky tutorial?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit