Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stejně měli udělat samurajské Japonsko! Ale i tak jsem zvědavej a rozhodně to nezatracuju ;-)
    • Jazz
      Na šikmovočáky není nikdo zvědavej.
      • Indiáni taky nemají zrovna kulatý oči :D :D :D :D
  • hra vypadá celkově dobře s odkazem na recenzi oné soukromé prezentace hry a co si budeme nalhávat hra potřebuje novou krev.. osobně se s přibývajícími informacemi těším víc a víc na gameplay video, kde bude možné udělat si obrázek o umístění děje o kritizovaném kostýmu pohybu v lese..
  • Veskoslav
    Já nevím. Jestli ta hra bude plná amerického patriotismu a podobných pseudosraček a Angličané budou ti zlí, oškliví, co zabíjejí Indiány, tak se této hře vyhnu obrovským obloukem
    • Už mi tady ten přehnanej antiamerikanismus příjde trapnej. Nehraj, nežvaň, vůbec si toho nevšímej a běž hrát pokemony vole..
      • Veskoslav
        Vyjádřil jsem svůj názor na to, že s původním Assasinem to bude mít společný akorát název....A pokémony by jsi měl podle vyjadřování hrát ty;)
        • Vyjadřování? :) stejně ohranej argument jako jestli to bude z americký války a angličaní budou zlí, tak..
          • Já už myslel, že si nakaženej tím atiamerikanismem, kterej tu dnes všude je a de na člověka zprava zleva. a ty si jen naštvanej, že americký studia dělají hry, kde je amerika zůčastněná. To ale ne,ůžeš ani koukat na velkou spoustu filmů, to je blbý...
          • Veskoslav
            A ne snad? Už podle toho, co se vypustilo a podle screenů to tak vypadá. Navíc ten Indián se má stát Assasinem po tom, co mu Angličané vymlátí rodinu. Jak úsměvné, když Američané jsou největší vrazi Indiánů:)
            • Veskoslav
              Taky pravda. Ale ani evropská studia se do toho nějak nehrnou....
            • Kdyz ty hry se delaji prevazne v USA, nebo aspon je sponzoruji, tak prece tam nebudou jako ti zli, to da rozum :)
            • Veskoslav
              Proboha to není nenávist k USA. Jenom Těch her, kde jsou ti "hodní" Američané je až příliš mnoho. A všichni okolo jsou zlí a ubližují chudákům Američanům. To s žádným pitomým kapitalismem nemá nic společného. A proboha nepleť to sem, tady se bavíme o hrách ne o systému financování..... *11*
            • A to tě tak strašně sere, že to nemůžeš hrát?
            • Souhlasím v tom, že je to úsměvné, ale když se stane asssinem Ital po tom co mu vyvraždí rodinu, to už je v pořádku. Je to jen nenávist k americe. Proč ?kvůli tomu, že u nás nefunguje kapitalismus a že vzorem pro něj bylo USA. No jo stejná situace jako porevoluční nenávidění rusů a vlastně do dnes
    • Nesnaž se být důležitej. Budeš to hrát jako každej jinej.
      • Veskoslav
        Co to žvaníš? Hry si skutečně vybírám. A kvůli Ubisoftu jsem např. oželel nové Anno, tak nevidím důvod, proč bych tento titul měl hrát, když mě ani dobou neoslovuje, natož bojem za nějakého Indiána...
        • No, vidíš... Tak to máš Ubisoft ze hry... Ještě 2-3 společnosti a de facto můžeš skončit s hraním. Ty se máš.
          • Veskoslav
            Jedna společnost je venku. A to, že ty znáš jenom další 2-3 je tvůj problém:-D
            • Ale no tak... To přece nedává smysl... Proč bych se týden neukazoval, vždyť bych si jen mohl změnit nick. A hlavně jsem se nikdy neztrapnil..:-D Nebudu sem chodit každý den, chápeš...? Není to zábavné pořád.
            • Veskoslav
              nName jo pamatuji si. To jak ses ztrapnil a týden se pak neukázal, protože se ukázalo, že meleš blbosti jako Jedásek nebo Jidrřišek:-D
            • Mám problém s tvými příspěvky. Dlouhodobě.
  • Nebylo už té hysterie kolem této hry dost. To přece není jen tak, že o této hře píšete každý den a snažíte se do lidí namasírovat, že to budé strašná pecka:-) Něco v tom asi bude :-)
    • Co je to sakra za dementní zvyk kritizovat jak často se kde o čem píše *7*
    • ales.smutny
      Každý den?
      26., 23., 19., 6. ...

      Ano, je to šokující, že vyjde vlastní rozhovor a vlastní preview, když Petr jede kvůli první předváděčce do Londýna. Správný web přece o velkých a významných sériích nepíše a když už má nějaký vlastní materiál, nechá si jej pro sebe, protože tak se to dělá... a nebo ne?:)

      Já bych řekl, že ta hysterie bude někde trochu jinde...:)
  • Díky za rozhovor, díky za nadšené info z předváděčky.

    S dovolením bych se zeptal pana Poláčka na několik otázek:
    - pokud vynecháme stromy, které jsou jednoznačně novinkou, mohu požádat o popis situace/překážky, kterou Altair/Ezio nemohli přirozeně zdolat nebo by vypadali jako dřevený paňáca?

    - mohu poprosit o odhad obtížnosti podle prezentace? Pochopitelně nečekám přesné vyjádření (viděli jste pouze ukázky), ale například přítomnost stormtrooper efektu nebo viditelnost souboje jeden na jednoho se zbytkem tančícím okolo. Celkově předvedené chování bojové A.I. Prosím.

    Děkuji. Na závěr drobná polemika - Asassins's Creed dle mne nikdy neměl "pomalejší a hodně taktické" souboje. I v prvním díle byly boje postaveny na efektních animacích likvidace soupeře. Změnil se pouze systém vykonávání. V prvním díle série hráč mohl animaci spustil dobře časovaným dvojklikem nebo protiútokem. V dalších dílech byl časovaný dvojklik nahrazen efektní likvidací soupeře po úspěšném kombu (zjednodušení) a na závěr Ubisoft přidal kill-streak pro ještě snazší a rychlejší pacifikaci skupiny soupeřů.

    Jediné boje které kdy podle mne v Aassassin's Creed vyžadovaly alespoň trochu taktiky byly nepovinné souboje tváří v tvář s Templáři v AC 1 ještě před získáním schopnosti protiútoku. Ano ano, to byly jediné souboje, kde podle mne hráč musel použít úskoky, načasování a celkově se chovat jako v boji na život a na smrt, ne jako učastník divadelního představení. Kdo toto nezkoušel a má někde krabici AC 1 tak doporučuji. Třeba se pak přidá k nám na stranu "remcalů" ^_^.
  • Hairy_Ass
    Heh, kdyby se kvalita her posuzovala podle toho, jak krásně o ní před vydáním umí mluvit její tvůrci, tak by hry Petera Molyneux neměly konkurenci. Takže asi tak. *3*
    • Takovy Black and White dlouho nemelo konkurenci. Vlastne, ma? :)
      • No dobře no, ale to je jedna hra (famozní mimochodem), ale co taková série Fable, to byl celkem propadák.
        • Série ano první díl nikoliv
  • Ze o ty svy hre umej vyvojari tak dobre mluvit, krasne se to posloucha. A ted uz se nesmirim s nicim mensim nez absolutni bombou a nejlepsim dilem Assassina :)
  • Vypadá to velice,velice dobře..těším se a držím palce..
  • MidnighT91
    Kašlu na PR kecy ubisoftu, ať ukážou gameplay...
    • Uklidni se.
      • MidnighT91
        Prosím tě nName, ty na mě vůbec nereaguj, 90% tvých příspěvků jsou o sprostém urážení a napadání jiných přispěvatelů a těch zbylejch 10% jsou trapnej pokus o trolování...
        • Koukám, že máš opět svůj den. No nic, nechám to být...
          • že by milenecká hádka?
  • Tak pokud se jen polovina toho nadšení přenese do hry samotné,tak se máme hodně na co těšit......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit