Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ano vic takovýchto her,,ale proboha s lepsi grafikou,,,kdyz uz tam je jen globalni mapa tak proc není tip top graficky proc ty vypada jako hra 3 roky před HOI3?? *9* ,,,,takovej total war z 1.valky bo z 2.,,,to by bylo *1*
    • Ghost47
      Hearts of Iron s grafikou mapy na úrovni Rome 2 a bitvama z Wargame ?
    • ...to by bylo neuskutečnitelné kvůli rozsahu a složitosti operací v těchto konfliktech.
  • Jak mám rád strategie snad všeho druhu a potrpím si na komplexní herní mechaniky a miluji tabulky, tak tenhle typ her mne absolutně neuspokojuje - necítím žádné velké nadšení z toho když moje číslíčka převážila číslíčka na ploché mapě o kousek vedle*7* .....kdyby se tam dalo aspoň trochu graficky ukázat ba dokonce ovládat jednotlivé potyčky....na to tu je jen Total War a ten nejnovější teda dopadl přímo na dno *9*
  • Magister_Peditum
    Mno nevím, HoI3 to asi nesesadí. I když každou hru, kde si můžu zahrát "za naše" beru. *3*
  • kickasl
    aha... v red alertu jsem hral akorat skirmish a wargame me nezaujal vubec, takze se omlouvam za svoji neznalost :)
    -tohle mela byt reakce na Stephano
    • V pohodě :), to jsou dvě na které jsem si vzpomněl z patra.
  • takhle vypada hra v roce 2013? rly?
    • Pilgrim66
      Dneska když někdo udělá hru a vypadá příšerně, tak se o tom řekne, že je to retro a hned je to OK.

      Nemam nic proti retro indie hrám, ale v poslední době mám pocit, že je to dost často jenom výmluva. Jsou hry ke kterejm to prostě sedí (napadá mě Papers, please) a k některým prostě ne. Animace výbuchů z 90 let mi třeba u této hry fakt nesedí.
      • Někteří lidé hry hrají, někteří na ně čumí. Já se hrdě hlásím k první skupině.
        • Pilgrim66
          Tak jestli je hrajes poslepu, tak to respekt.
          • Non sequitur.
    • Proč ne? :)
      • Reakce na proč by takto nemohla vypadat hra v roce 2013. Cožpak se strategie v moderním kabátku dostatečně nepoučily? Michal Rybka může vyprávět..
    • vypada to dost podobne jako tvoje fotka kterou mas doma na lednici *9*
  • Hearts of Iron???
  • Pilgrim66
    *embraces for all the minuses coming*

    Mam pocit, ze hra v roce 2013 by mohla mit trochu lepsi animace...
  • mdkGT
    Ja, Mein Führer!
  • Nevím no, po SR: Cold War už jim moc nevěřím. Ta hra nebyla hratelná ani po roce kvůli bugům a AI byla prostě špatná. Raději si znovu zahraju Hearts of Iron 3 než tohle.
  • Zajímavý nápad hodit do hry meziválečné období :)
    • kickasl
      tak HoI 3 taky zacina 1936.. takze v tom bych originalitu nevidel
      jinak se uvidi, zadnyho supreme rulera jsem jeste nehral, ale vypada to zajimave... ale treba na takovy east vs. west se tesim rozhodne vic
      • Myslel jsem to spíše tak, že se zase nejedná o období po druhé světové, které už je mírně provařené.
        • kickasl
          nechci byt moc hnidopich, ale proc jsi pak psal "mezivalecne obdobi"?
          navic kolik strategii(nebo vubec her) se zabyva obdobim po 2. sv. valce?
          hodne jich je primo z ni, ale po ni?
          • Red Alert se odehrává ve studené válce. Alternativně samozřejmě.
            • Z těch novějších European Escalation.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit